מאושרים בערוץ 2

Call *2930

מעגלי ביטוח - הפניקס

חדש במאושרים המרכז הארצי למשכנתאות - ביטוח מאושרים

ביטוח מאושרים, ביטוח משכנתא משתלם במיוחד ללקוחתנו. 
הידעתם שניתן לחסוך לא רק במשכנתא ובריביות המשכנתא ע"י הצטרפות לקבוצות משכנתא שאנחנו מאגדים אלא גם בביטוח על משכנתא? במידה וכבר נטלתם משכנתא או שאתם ממש  לפני חתימה על אחת, אל תתפתו לקחת ביטוח משכנתא שגופים אחרים מציעים לכם לפני שאתם בודקים את המחירים שלנו. מאושרים - המרכז הארצי למשכנתאות הוא גוף המתחמה בכל האספקטים השונים של משכנתא ועוזר ללקוחותיו לשפר את איכות חייהם בכך שהוא מוזיל להם את תשלומי המשכנתא בעשרות אלפי שקלים לאורך התקופה. כעת אנו מציעים ללקוחותינו גם ביטוח למשכנתא במחירים חסרי תחרות!

אז אם מחפשים ביטוח משכנתא, ביטוח מאושרים הוא בדיוק בשבילכם. 
לפרטים נוספים על ביטוח מאושרים חייגו אלינו 2930* ותהיו מאושרים!

ביטוח מאושרים - מה לבדוק?

לפני שאתם לוקחים ביטוח משכנתא לדירה יש מספר דברים שחשוב מאוד לבדוק. להלן מספר המלצות שלנו ללקיחת ביטוח משכנתא בצורה נכונה.
אם בעבר כל מי שלקח משכנתא אצל הבנק יכול היה לבטח את המשכנתא רק בבנק, מה שהפך את המחירים לגבוהים ולא ניתנים למו"מ, כיום המצב השתנה ואתם כצרכנים רשאים לבדוק בגופים אחרים האם אתם יכולים להוזיל את הביטוח על המשכנתא ולחסוך אלפי שקלים לאורך התקופה. מאושרים ביטוח משכנתא מייעץ לכם כך:

1. בחנו היטב מה הפוליסה של הביטוח מכסה! ייתכן מאוד שתמצאו ביטוח זול יותר מאחרים אך שאינו מכסה דברים קריטיים שאתן עלולים לשלם עליהם בדיעבד כאשר תגלו שאתם לא מכוסים. סעיף חשוב בביטוח הנכס הוא "צמודי מבנה", הכולל חלונות חיצוניים, נזק שנגרם לכם ע"י השכנים כמו רטיבות וכו' ואינסטלציה לא טובה. חשוב מאוד להתעקש ולבדוק אם הסעיף קיים - בעיית רטיבות עלולה לעלות לכם עשרות אלפי שקלים במידה והיא חוזרת כל חורף.

2. כפל ביטוחים: שימו לב שאתם לא משלמים פעמיים על אותו ביטוח. במה הדברים אמורים? נניח במסגרת מקום העבודה שלכם או במסגרת עצמאית עשיתם ביטוח בפני תאונות או ביטוח אובדן כושר עבודה, אין שום סיבה שתעשו גם כאן את הביטוח הנ"ל. אתם תשלמו פעמיים על אותו ביטוח!

3. השוו, בדקו, אל תעגלו פינות, חקרו וקראו כל סעיף במה שאתם חותמים! זוהי התחייבות גדולה מאוד אתם לוקחים והנכס שתרכשו הוא יקר לכם, גם כלכלית וגם נפשית. אנחנו במאושרים המרכז הארצי למשכנתאות מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ חינם בה תקבלו את כל המידע הדרוש לכם על מנת להגיע להחלטה הטובה ביותר. אם אתם לפני רכישת משכנתא, נציע לכם ייעוץ משכנתא על מנת להצטרף לקבוצות משכנתא, בהם תוכלו להתחבר לאנשים נוספים הנוטלים משכנתא ולהגיע לבנקים עם כוח קנייה גדול יותר ובכך להוזיל את עלות הריבית על המשכנתא. אם אתם אחרי נטילת משכנתא, אנו נציע לכם להתחבר איתנו למאושרים ביטוח משכנתא, בו תגלו שניתן לחסוך אלפי שקלים על ביטוח המשכנתא ולהינות מכיסוי מירבי על הנכס שלכם!

4. חשוב לבחור בחברת ביטוח המתמחה בכל סוגי הביטוחים.
אולי כרגע אתם צריכים רק ביטוח משכנתא, או ביטוח חיים, אבל למען ניהול תיק אופטימלי נכון וחכם לעבוד עם חברת ביטוח אחת אשר מתמחה בכל סוגי הביטוח ובכך לדעת שיש לכם כתובת אחת לפנות אליה בכל זמן בכל מצב בכל נושא לכל סוג ביטוח, בין אם לביטוח אחריות מקצועית, לביטוח משכנתא, לביטוח רכב, לביטוח בריאות וביטוח עסק ולכל סוג ביטוח אחר. הנוחות בלעבוד מול גוף אחד מנצח אשר ישיג עבורכם תמיד את העסקה הטובה ביותר מול כל חברות הביטוח, היא נוחות מנצחת. טלפון אחד לכל מקרה.

עדכון אחרון: 5/3/2014 7:37:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:
ביטוח
ביטוח משכנתא ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא לדירה בדרך הנכונה
ביטוח בריאות ביטוח בריאות
מידע אודות ביטוח בריאות
ביטוח מחלות קשות ביטוח מחלות קשות
מידע אודות ביטוח מחלות קשות
ביטוח סיעודי ביטוח סיעודי
מידע אודות ביטוח סיעודי
ביטוח ריסק חיים ביטוח ריסק חיים
מידע אודות ביטוח ריסק חיים
ביטוח תאונות אישיות ביטוח תאונות אישיות
מידע אודות ביטוח תאונות אישיות
ביטוח אובדן כושר עבודה ביטוח אובדן כושר עבודה
מידע אודות ביטוח אובדן כושר עבודה
ביטוח אלמנטרי ביטוח אלמנטרי
מידע אודות ביטוח אלמנטרי

שיתוף:

הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 46 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 142 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 92 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 111 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם