מאושרים בערוץ 2

Call *2930

ביטוח משכנתא – חלק בלתי נפרד מהמשכנתא עצמה

ביטוח משכנתא הינו חלק בלתי נפרד מהמשכנתא, הבית שלנו הוא הנכס הכי יקר לנו בחיים, לכן, כשלוקחים משכנתא, גם אתם וגם הבנק למשכנתאות חייב להבטיח את עצמו בהחזר ההלוואה. אנו תמיד מחפשים את ההלוואה הכי נוחה בתשלום המשכנתא, באותה הדרך אנו גם אמורים להשיג את ביטוח משכנתא הכי טוב והכי זול עבורנו. אל לנו לחשוב כי כול הביטוחים הם ותו הדבר, כשאתם מבטחים את רכבכם למשל לא תלכו לחברה הראשונה שתציע לכם את ביטוח הרכב, תמיד תשאלו עוד חברות ביטוח שיציעו לכם פחות או יותר את אותו הביטוח אך המחיר יהיה אפילו זול יותר, אותו הדבר לגבי ביטוח משכנתא.

חיסכון של אלפי שקלים במשך ההלוואה!

הרגל מוטעה של לקיחת ביטוח משכנתא באמצעות הבנק או באמצעות חברה אחרת של ביטוח שהיא יותר יקרה משאר החברות, יכולה לגרום לכם הפסד של אלפי שקלים במהלך כל תקופת ההלוואה בתשלום ביטוח משכנתא. כיום עם מחירי הדירות הגבוהים, אף אחד לא יכול להרשות לעצמו לשלם את מלוא הסכום של הנכס, אלא רק באמצעות משכנתא. ישנם הרבה טעויות שעושים הלווים של המשכנתאות בכך שפוליסות המכילות כיסויי ביטוח שלוקים בחסר ויכולים אף לעלות להם ביוקר, רצוי ללמוד את הנושא של ביטוח המשכנתאות לעומק ובכך כשאתם כבא מגיעים לסוכנות ביטוח לדאוג כי יש כיסוי מלא לדברים החשובים ביותר בביטוח המשכנתא.

תקנות חדשות של בנק ישראל

רוב המשכנתאות בארץ, ניתנות באמצעות בנקים למשכנתאות, אך ישנם אף גופים נוספים שמעניקים משכנתא במסלולים רבים ומגוונים שחלקם הם גם חברות הביטוח. לאחרונה, תקנות חדשות שקובעות כי הבנק יוכל לתת משכנתא כשבעים אחוז מערך הנכס, את שלושים האחוזים הנותרים יהיה חייב הלווה לשלם כהון עצמי על הנכס. תנאי הכרחי במשכנתא, זה ביטוח משכנתא המכסה את המבנה ואת ביטוח החיים של הלווה המתייחס רק לנכס, כלומר ערובה לבנק שחלילה אם הלווה נפטר מסיבה כלשהי ביטוח החיים שנעשה באמצעות ביטוח משכנתא, יכסה את ההלוואה במלואה לבנק למשכנתאות. הבנק ברוב המקרים מציע ביטוחי משכנתא שאינם כוללים צד ג' שהוא הכרחי ביותר. הגובה ואיכות הכיסויים בביטוח המשכנתא הינם חשובים ביותר, למשל אם קיימות הרחבות בפוליסות הביטוח כמו ביטוח צד ג', תכולה ועוד.

מי יכול לקבל משכנתא?

כמעט כל אחד יכול לקבל משכנתא ובתנאי שיעמוד בקריטריונים ובתנאים שקבעו הבנקים. הבנקים בוחנים את מהות העסקה, טיב הנכס, כושר ההחזר של הלווים, אחוז המימון, היסטוריית האשראי של הלווים ועוד. על סמך נותנים אלו וקריטריונים נוספים מחליטים הבנקים על גובה המשכנתא המשכנתא הניתנת ללווים. אז קדימה, כל מה שנשאר לעשות זה הובלה לדירה החדשה!

 

עדכון אחרון: 4/20/2017 10:21:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

ביטוח משכנתא – חלק בלתי נפרד מהמשכנתא עצמה
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 42 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם