מאושרים בערוץ 2

Call *2930

חושבים לרכוש נכס להשקעה. מה חשוב לכם לדעת?

אפשר להתבונן במצב הנוכחי מלא מעט זוויות, חלקן מחמיאות יותר וחלקן פחות. לא ניתן להתעלם מכך שבשנים האחרונות, יחד עם עליית המחירים שמאפיינת את התחום, האופציה של השקעה בנדל"ן הפכה לקוסמת יותר עבור רבים. התנאים כיום בישראל נחשבים לאופטימליים מבחינת רבים המעוניינים להשקיע, כשנקודת הפתיחה בהחלט טובה. בחירה נכונה של נכס להשקעה תאפשר למקסם אותה פי כמה.

מיקום, ביקוש ומה שביניהם

בחירה של נכס להשקעה חייבת להתחיל בהחלטה כללית יותר לגבי האזור בו מבצעים את החיפושים. כלל האצבע כאן הוא שמיקום הנכס משפיע לא רק על העלות הנוכחית שלו, אלא גם על הביקוש הצפוי לו בעתיד. אזור מבוקש ונגיש יגדיל את הסיכויים למימוש ההשקעה, אפילו בהקדם האפשרי, וישפיע על המחירים. הפריפריה, לדוגמא, מתפתחת בצורה ניכרת בשנים האחרונות, כך שהשקעה בה כיום נראית כמו צעד חכם. בכל מקרה, מומלץ לבקר בנכס או באזור בו הוא ממוקם באופן ישיר ובכך להתרשם מדברים שאינם בהכרח מובנים מאליהם, כמו למשל דרכי הגישה אליו.

בחינת שדה המשחק

כמובן, מומלץ לסקור מגמות נדל”ן כלליות לפני שיוצאים לדרך. התנאים הנוכחיים, שככל הנראה יישמרו גם בשנים הקרובות, הם ביקוש הגובר על ההיצע בצורה דרסטית ובמגמה ברורה של עליית מחירים – תנאים אידיאליים למשקיעים, מטבע הדברים. גם אם כרגע השינוי אינו נראה באופק, כן חשוב להיות עם האצבע על הדופק, לבחון מגמות נדל”ן כלליות ולהיערך לשינויים במידת הצורך (נניח, לבצע מכירה מוקדמת של הנכס).

ההיבט הכלכלי של העסקה

בתחום ההשקעות, אין אף השקעה שנחשבת לבטוחה. בכל זאת, השאיפה של המשקיעים היא לרכוש נכס עם פוטנציאל התשואה הגדול ביותר ועם מינימום סיכון. לכל אלה צריך להוסיף את העלות הראשונית של הרכישה שלו, סכום בו צריך לעמוד, כמובן. מומלץ שלא לבחור נכס שהעלות שלו תביא לכך ש"תיחנקו" מבחינה כלכלית ולכך שתיקחו הלוואות עצומות בגודלן, אלא כזה שתוכלו לעמוד בצורה ראויה בעלות שלו. כאן גם מומלץ לקחת ייעוץ משכנתאות דרך חברה מקצועית בתחום זה.

אין צורך לעשות את זה לבד

השקעות נדל”ן דורשות מאתנו להוציא סכומי כסף עצומים כדי לצאת לדרך, ולא מעט מחשבה ומאמצים. עקב סכומי העתק שעומדים כאן על כף המאזניים, ההליך הבירוקרטי הסבוך (לא פחות מאשר רכישת דירה למגורים) והמלכודות השונות האורבות לאורך הדרך, המלצה מועילה היא לפנות לחברה מקצועית שתסייע לכם להתנהל בתחום ולמעשה תלווה אתכם לכל אורך הדרך: החל מהגדרת מאפייני ההשקעה, דרך בחירת הנכס הספציפי ועד להליך הרכישה או אפילו למימוש ההשקעה, בעתיד הנראה לעין. בכוחן של החברות האלה להגדיל פי כמה את הרווחים הניתנים בסופו של יום עבור ההשקעה ולהגדיל את הסיכויים להצלחה מהירה בעשרות מונים.

עדכון אחרון: 7/5/2016 3:25:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

חושבים לרכוש נכס להשקעה. מה חשוב לכם לדעת?
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם