מאושרים בערוץ 2

Call *2930

טיפים למעבר דירה וקניית בית

המטרה של רבים מאתנו בכל הנוגע לדיור היא ברורה – לקנות בית משלנו ולבסס בו את חיינו

כשזה נוגע לתחום הדיור, המטרה של רבים מאתנו היא מטרה דומה למדי, והיא כוללת פחות או יותר, במילה אחת – התבססות. בין אם יש לנו שאיפות כלכליות מרחיקות לכת ובין אם צנועות, סביר להניח שהצעד המשמעותי הראשון שאנחנו רוצים לעשות הוא לרכוש בית משלנו ולבסס את החיים שלנו בתוכו. כמובן שקניית בית היא לא עניין של מה בכך, וגם הכניסה שלנו לבית לאחר שאנחנו כבר קונים אותו ומשקיעים בו סכומי כסף גדולים מאוד – היא תהליך מסובך שצריך לתכנן בצורה מדויקת מקצה לקצה, ובכך בדיוק ננסה לעזור לכם. עם זאת, ראשית נבין את היקף ההשקעה הנחוץ והרלוונטי עבור קנייה של בית, ומכאן נבין אם השיטה הנפוצה ביותר לרכישה של בתים כיום. נכסים שכאלה בישראל של ימינו בדרך כלל נמצאים צפונית למיליון שקלים, כאשר המחירים מאמירים ככל שאנחנו מתקרבים למרכז הארץ ולאזורים נחשקים יותר בהם אתם גם רוצים יותר לרכוש את הבית שלכם – ומשום שמיליוני שקלים בכסף מזומן היא כנראה לא נחלת חשבון הבנק של רובנו, אנחנו בוחרים בפתרון של משכנתא – הלוואה לטווח ארוך עם תנאים נוחים לפירעון חודשי.

כמה טיפים הנוגעים לקניית הבית באופן כללי, ולתהליך מעבר הדירה באופן ספציפי יותר

  • טיפים ללקיחת משכנתא – השלב הראשון של תהליך המעבר שלכם הוא כאמור הקנייה של הבית, ולשם כך במרבית המקרים נחוצה משכנתא כזו או אחרת. ומשכנתא צריך לדעת איך לקחת – כאשר ישנם כמה וכמה דברים שחשוב לדעת על התהליך הזה. בתור התחלה, חשוב להבין שמשכנתא היא השקעה עצומה על זמן רב מאוד, וחשוב מאוד לקבל כמה וכמה הצעות לפני שאתם מחליטים על משכנתא כזו או אחרת – ולא ללכת על ההצעה הראשונה שאתם שומעים. מעבר לכך, עליכם גם לתכנן את המשכנתא היטב מבעוד מועד, כולל אפשרות לתכנן קדימה שינוי בתנאי הפירעון לאחר כמה שנים, בהתאם לעבודה שלכם ולכושר ההשתכרות העתידי והצפוי שלכם. כך, תוכלו לעשות לעצמכם בעתיד ובהווה שירות נכון – עם התאמה של תנאי המשכנתא לתנאי החיים היום יומיים שלכם בכל עת.
  • טיפים למעבר עצמו – לאחר שכבר החלטתם על משכנתא וביצעתם את ההחלטה הגורלית של קניית בית, הגיע הזמן שלכם לעבור לבית הזה. כאן, אנחנו מדברים אמנם על תהליך נקודתי וקצר למדי – אך גם על כזה שצריך לבצע על הצד הטוב ביותר בכדי להיכנס לבית שבו השקעתם כל כך הרבה בצורה איכותית. הטיפ החשוב ביותר שלנו בהקשר זה הוא לפנות לחברה המתמחה בהובלות דירה – חברת הובלות. חברה שכזו תסייע בביצוע הובלות דירה מקצה לקצה, כאשר כדאי להבין מראש האם נחוצה הובלה מיוחדת מבחינת הצורך במנוף, הובלה של פסנתר או כל פרט ייחודי אחר, והאם נדרשים גם שירותים נלווים כמו אריזה או אחסון של החפצים שלנו בתהליך המעבר. בהתאם לכך – תבחרו בצורה נכונה חברת הובלות. את המעבר, תוכלו להשלים עם ניקיון יסודי של הדירה. לשם כך, סגרו מבעוד מועד עם חברת ניקיון. זו תדאג כבר לבצע ניקיון חלונות בכל הדירה וניקוי יסודי של הרצפה.

מעבר הוא תהליך שצריך לתכנן היטב – לא רק בקניית הבית אלא גם ביישום שלו בפועל

כל תהליך נקודתי הקשור לקניית בית או למעבר דירה צריך להתבצע בצורה המקצועית, הנכונה והשקולה ביותר. כשזה נוגע לקניית הבית, הדבר מכוון בעיקר לבחירה נכונה של משכנתא. כשזה נוגע למעבר הדירה, זה נוגע בביצוע הובלות דירה בצורה המקצועית ביותר עם שירות שמתמחה בתחום באופן ספציפי – ובאיזה חלק של התהליך הזה שאתם נמצאים, אתם צריכים לדעת לקבל שירות מהטובים ביותר בתחום.

עדכון אחרון: 4/19/2017 12:07:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

טיפים למעבר דירה וקניית בית
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם