מאושרים בערוץ 2

Call *2930

טיפים לקבלת משכנתא עבור רכישת דירה חדשה

אחד מהנושאים הרגישים ביותר בחברה הישראלית הוא יוקר המחיה. הרצון העז של זוגות צעירים להקים בית ולרכוש דירה משלהם, הפך עבור רבים לחלום מתוק בלבד. עם זאת קבלת משכנתא בתנאים טובים, בהחלט יכולה לפתוח את הדלת עבור רבים - שלא יכולים היו לדמיין את עצמם כבעלי דירה- אל החלום הזה.

מה זה בכלל משכנתא?

הפירוש המקובל של המילה משכנתא מתייחס להלוואה שאדם לוקח, על מנת שיוכל לאפשר לעצמו לרכוש נכס נדל"ן. נאמר ואדם מתעניין בפרויקטים חדשים בדרום, ומצא מגוון דירות חדשות בנתיבות- והחליט לרכוש את אחת מהן המתאימה לו ולצרכי משפחתו. מחיר הדירה גבוה בהרבה ממה שהוא יוכל לשלם באופן מיידי, ולכן האפשרות שלו למימון הדירה היא קבלת משכנתא.

ישנו, אמנם, צורך בהון ראשוני - סכום כסף אשר יושקע מצד הבעלים העתידיים של הדירה- אבל ניתן לקבל הלוואה של מרבית הסכום, אשר יוחזר על ידי הבעלים לפי הסכם המשכנתא שנחתם, מדי חודש בחודשו ולאורך שנים מספר, בהתאם לסכום הכסף שניתן לו.

משכנתא היא ההלוואה הנפוצה ביותר בישראל, ואין כמעט אנשים אשר יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה ולשלם את מלוא העלות שלה בבת אחת. מסיבה זו יש צורך במציאת פתרונות מימון שיתאימו עד כמה שאפשר למי שמעוניין לקנות דירה, הן בסטטוס הקיים שלו והן בהתאמה לשינויים שעשויים להתרחש לאורך השנים הרבות של החזרי הכספים.

משכנתא לדירה חדשה - כיצד להשיג את התנאים הטובים ביותר?

מדובר בהלוואה שיש בה מורכבות רבה יותר מאשר סוגי הלוואות אחרים. מכיוון שבמקרה של לקיחת משכנתא לקניית דירה, אדם יקבל לידיו סכום כסף גדול במיוחד- לרוב מדובר במאות אלפי שקלים, לפחות- ישנם ביטוחים שונים שרוכש הדירה יצטרך לחתום עליהם. בין היתר מדובר בביטוח משכנתא, ביטוח חיים, וכמובן שישנן הוצאות רבות נוספות.

הדרך המקובלת להשגת משכנתא לדירה חדשה בתנאים מיטביים, היא פנייה לבנק- תוך קבלת ייעוץ מהפקיד לגבי המסלול הנכון והמתאים. הסכם המשכנתא שייטיב עם הרוכש, יהיה כזה שיאפשר לו נקודות שונות של שינויים לאורך הדרך, התחשבות גם בהון הראשוני שהוא יכול להשקיע, וגם ביכולת ההשתכרות העכשווית שלו תוך לקיחת אחריות לגבי ההחזרים העתידיים.

ייעוץ מקצועי למשכנתא - כיצד זה יכול לעזור לכם?

בין אם אתם מתעניינים ברכישת דירות חדשות בנתיבות, ירושלים או חיפה- רוב הסיכויים שתזדקקו לסיוע כלכלי של משכנתא. חברה המתמחה בייעוץ מקצועי בתחום, תסייע לכם באמצעות צוות מנוסה בנושא הפיננסים, להשיג את הסכם המשכנתא שיענה לכם על כל הצרכים.

באמצעות השגת התנאים הטובים ביותר, וכן למידה על מחזור משכנתא ושינוי עתידי של התנאים לפי השינויים בחיים שלכם- תוכלו ליהנות ממימון לדירה החדשה באופן שלא יעיק על חיי היום יום שלכם, אלא יתחשב בכם כצרכנים ובעלי דירה המעוניינים לפעול בצורה הבטוחה ביותר וללא לקיחת סיכונים כלכליים מיותרים.

עדכון אחרון: 5/28/2017 11:16:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

טיפים לקבלת משכנתא עבור רכישת דירה חדשה
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם