מאושרים בערוץ 2

Call *2930

ייעוץ משכנתאות לפני רכישת דירה מיד שנייה

עומדים לקראת הליכי רכישת דירה מיד שנייה? נדרשים להלוואת משכנתא לצורך רכישת הנכס מיד שנייה? זה הזמן לדעת הכול על שירותי ייעוץ משכנתאות לפני רכישת דירה מיד שנייה.

רכישת דירה בישראל, בין אם היא מתבצעת בשוק הדירות מיד שנייה ובין אם היא מתבצעת באחד מהפרויקטים החדשים למגורים ברחבי הארץ, הינה פעולה כלכלית המיושמת ברוב המקרים באמצעות נטילת הלוואת משכנתא לפרקי זמן משתנים הנקבעים בהתאם לשווי הדירה, גובה ההחזר החודשי, גיל הרוכשים ופרמטרים נוספים הנבחנים לגופם על ידי הגוף המלווה.

מכיוון שהליך רכישת דירה חדשה למגורים ו/או רכישת דירה למכירה בפתח תקווה או בכל עיר אחרת משוק הדירות יד שנייה, הינו הליך מורכב ומסועף, מומלץ להקדים ולהיוועץ עם אנשי מקצוע שונים כגון: עורכי דין בתחום המקרקעין, משרדי תיווך, שמאי מקרקעין ויועצי משכנתאות. היוועצות מוקדמת עם הגורמים המקצועיים הנ"ל, יאפשרו לכם לבחון את כדאיות הרכישה על כל היבטיה ומרכיביה, החל משלב ניהול המשא ומתן בנוגע למחיר אל מול המוכרים, דרך בחינה מוקפדת של סעיפי הסכם הרכישה (חוזה מכר) ועד לבניית תמהיל משכנתא המותאם ליכולות ההחזר החודשיות שלכם ומצבכם הכלכלי בהווה ובעתיד לבוא.

מהו ייעוץ משכנתא?

ייעוץ משכנתא הינו שירות מקצועי המוצע לכם על ידי אנשי מקצוע העסוקים ומתמחים בנושא. שירות זה הינו שירות אובייקטיבי והוא איננו תלוי באינטרסים השונים העומדים לרשות יועצי המשכנתאות הפועלים בכל אחד מהבנקים המסחריים למשכנתאות בישראל.

השירות מיועד למטרות בניית תמהיל משכנתא המותאמת עבורכם ברמה האישית וזאת בהתאם לבחינת מספר פרמטרים מקדימים הקשורים למצבכם הכלכלי, גילכם, תחום עיסוקכם, שווי הדירה אותה אתם מעוניינים לרכוש, מסלולי המשכנתא השונים המוצעים לכם על ידי הבנקים למשכנתאות וכדומה.

הליך הייעוץ משלב בתוכו גם שירותי ניהול משא ומתן אל מול הבנקים למשכנתאות בכל הנוגע לאחוזי הריבית אותם תדרשו לשלם לאורך תקופת ההחזר ושירותי בדיקה מקיפה בכל הנוגע לביטוחי המשכנתא המהווים חלק בלתי נפרד מכל הליך נטילת משכנתא בישראל.

שירות זה מותאם באופן פרטני לכל אחד ואחת מביניכם העתיד ליטול הלוואת משכנתא לצרכי רכישת דירה למוגרים לישראל, בין אם מדובר בדירת מגורים בפרויקט חדש למגורים ההולך ונבנה בימים אלו ובין אם מדובר ברכישת דירה למגורים מיד שנייה.

לסיכום, היוועצות מוקדמות עם גורמי מקצוע העוסקים בענף הנדל"ן למגורים בישראל, לרבות, היוועצות עם יועץ משכנתא אובייקטיבי אשר איננו קשור או שייך לאחד מהבנקים למשכנתאות בישראל, הינה פעולה צרכנית מושכלת אשר תאפשר לכם לחסוך לא מעט כסף לאורך זמן.

 

עדכון אחרון: 6/16/2018 10:41:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

ייעוץ משכנתאות לפני רכישת דירה מיד שנייה
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 42 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם