מאושרים בערוץ 2

Call *2930

לוקחים משכנתא? - בררו קודם אילו זכויות מגיעות לכם

לקיחת משכנתא היא אחד הצעדים הכלכליים החשובים ביותר עבור כל אדם שרוכש לעצמו דירה. מכיוון שמדובר בסכום כסף גדול מאד - יש הרבה מאד מידע, פרטים ונתונים שצריך לברר ולבדוק מבעוד מועד והכי חשוב - לדעת ולהבין שתמהיל משכנתא, כלומר הנוסחה של גובה ההלוואה ופריסת ההחזר לאורך השנים חייב להתבצע עבור כל לקוח באופן אישי ומותאם. כדאי מאד לקבל ייעוץ מקצועי של יועצי משכנתא שמכירים את התחומים ויכולים לספק לא מעט טיפים, המלצות ועצות איך לבחור את המסלול הנכון ביותר ולמה לשים לב מבעוד מועד. חשוב מאד לדעת שהכסף ניתן עבור דירה ספציפית ולכן בחירת הדירה היא השלב הראשון בתהליך.

לאחר שהמשכנתא מאושרת והכסף מועבר לחשבון של הלקוח - מתחילה בעצם התקופה של ההחזר. מהו ההחזר? זו הוצאה שאותו אדם משלם מדי חודש ומדובר בסכום לא מבוטל. בין אם מדובר באדם העובד כשכיר או כעצמאי - ההוצאה של החזרה המשכנתא עשויה להתגלות ככזאת שניתן לדווח עליה ולקבל בסוף שנת המס החזרי מס בגין תשלומי משכנתא. תשלומים אלה נחשבים כהוצאות בדיוק כשם שהוצאות על אחזקת רכב או רכישה של ציוד הכרחי נחשבות גם הן ולכן חשוב מאד לעקוב אחריהן ולהציג אותן כאשר מבצעים בדיקת החזר מס. בכל מקרה - ייעוץ משכנתאות בדרך כלל מסתמך על כך שניתן לדווח על החזר המשכנתא כהוצאה.

אילו זכויות קשורות בעולם המשכנתאות?

כאמור - הדבר החשוב ביותר שיש לדעת אודות לקיחת משכנתא הוא ההתאמה האישית לכל לקוח בנפרד. יש מסלולים המתאימים לרווקים, לנשואים עם או בלי ילדים, למשפחות עם ילדים קטנים ולמי שכבר יש דירה בבעלותו. גם המושג מיחזור משכנתא חשוב מאד כאשר בוחנים את הנושא של החזרי מס, שכן לא מעט כספים נלקחים כאן בחשבון ומדובר בסכומים גבוהים מאד. יועצי מס הבקיאים בתקנות והחוקים יוכלו להנחות מה בדיוק צריך להצהיר, על מה מגיע החזרי מס ועל מה לא וימליצו איך יהיה הכי נכון להגיש את הבקשות לרשויות המיסים על מנת להגדיל את הסיכויים שהבקשה אכן תתקבל וההחזר יאושר ויועבר ללקוח.

חשוב לוודא שהנתונים והמידע האישי אודות הלקוח נכון ומעודכן ברישומי רשויות המיסים ובכלל זה - המצב המשפחתי, מספר תעודת הזהות, ארץ הלידה ומועד העלייה לישראל, אופי ואורך השירות הצבאי וכמובן מספר הילדים והגילאים שלהם. כאשר המידע נכון ומדויק יהיה קל יותר גם להתאים את המשכנתא הנכונה ביותר וגם לוודא שהלקוח עומד בקריטריונים של בקשת החזר מס. חשוב להתייעץ עם איש מקצוע הן מעולם המשכנתאות והן מהתחום של החזרי מס על מנת שהלקוח יקבל את המידע המדויק שהכי נכון עבורו. סכום כסף גדול יוכל לחזור לחשבון הבנק שלו ולעמוד לרשותו בעתיד.

עדכון אחרון: 1/25/2018 8:27:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

לוקחים משכנתא? - בררו קודם אילו זכויות מגיעות לכם
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם