מאושרים בערוץ 2

Call *2930

למשק או לבית – כך מקבלים משכנתא

החלטתם לעשות את הצעד הגדול ולרכוש בתי פרטי או משק? לבטח תסתייעו בפתרון של משכנתא. על מנת לקבל על עצמכם משכנתא ואת אמון הבנקים, הרי שעליכם להגיע אל יועץ המשכנתאות עם דו"חות ונתונים פיננסים שונים, ולאחר למידתם את החומר, מגבשים עבורכם פורמט אפשרי למשכנתא שיוציא אתכם מרוצים מצד אחד, וגם יאפשר לכם להתחייב אל הסכום החודשי בגין המשכנתא.

איך עובד התהליך?

בעת שאתם רוצים לרכוש את הנכס הפרטי שלכם, עליכם להיפגש עם יועץ משכנתאות מקצועי ואמין, שיוכל ביחד אתכם לגבש תכנית המתאימה לצרכים שלכם ולהכנסה שלכם. על מנת לאמוד את מצבכם הכלכלי ואת הערכת הסיכוי שלכם להחזיר את סכום המשכנתא החודשי, ישאל אתכם היועץ מספר שאלות אודות מקום העבודה שלכם, האם יש לכם תכניות להחליף מקום עבודה בקרוב, מה גודל ההכנסה המשותפת שלכם והאם המשפחה שלכם עומדת להתרחב. על סמך כל התשובות, תוכל להשתקף תמונה בהירה שתאמוד את סיכויי החזרת המשכנתא שלכם.

רכישה של משק – איך עושים זאת?

תשמחו לדעת שמשכנתאות לא ניתנות רק לטובת רכישה של בית פרטי, אלא גם לטובת רכישה של משק. ראשית, עליכם לברר כי בעל המשק הנוכחי סיים את תשלומי המשכנתא שלו על המשק המדובר. בעת שאתם תבקשו משכנתא ויתגלה בפני הבנקים כי עוד ישנה משכנתא פתוחה על המשק, הרי שתסורבו. לאחר שהבטחתם כי הנכס נקי מכל חוב – תוכלו לצאת לדרך, עד לרכישת המשק החדש שלכם.

על מנת להגיש את הבקשה שלכם למשכנתא, עליכם להצטייד במספר טפסים שונים. ראשית, עליכם לבצע חוות דעת עם שמאי, שתפקידו להעריך את השווי של המשק. לאחר שתגיעו עם טופס ובו מצוין ערכו של המשק, יוחלט איזה אחוז של מימון תוכלו לקבל לטובת הרכישה שלכם.

כמו כן, עליכם להגיע עם פסק משקם, שתפקידו לוודא כי אין למשק חובות או עיקולים שונים. לא תוכלו לקבל מימון בעת שיש למשק חובות שונים. בנוסף, עליכם להשיג אישור מסודר מטעם הסוכנות היהודית. רגע לפני שאתם מגיעים לבקש מימון בדמות משכנתא, כדאי לברר אילו מסמכים עליכם להביא עמכם וכך תייעלו את כל התהליך ותוכלו להשיג את המימון שלכם במהירות. 

עדכון אחרון: 8/16/2016 10:08:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

למשק או לבית – כך מקבלים משכנתא
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 42 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם