מאושרים בערוץ 2

Call *2930

לקיחת משכנתא עבור רכישת דירה בגרמניה

במידה ואתם בוחנים אפשרות לרכוש דירות להשקעה בגרמניה, אותה תוכלו להשכיר לדיירים בקלות עד לנקודה בה תרצו למכור את הדירה הלאה או אולי להשאיר אותה, תוכלו לדעת שיש לכם אפשרות לקחת משכנתא כדי לשלם על אותה דירה במימון הבנקים הגרמניים.

בניגוד לישראל, העם הגרמני מעדיף להשכיר דירה מדי חודש בחודשו מאשר לקנות אותה לעצמו. אחוז הבתים בהם מתגוררים בעלי הבתים עצמם נמוך להחריד (פחות מ-15 אחוזים) לעומת המקביל שלו בארץ, אשר עומד על כ-70 אחוזים.

תנאים לקבלת משכנתא מבנק גרמני

הבנקים השונים מאפשרים לתושבי חוץ לקחת הלוואה עבור רכישת דירה להשקעה בגרמניה בגובה של עד 50 אחוזים מערך הנכס. עבור תושב האיחוד האירופי או אזרח גרמני, הבנקים מאפשרים לקחת הלוואה גדולה יותר אשר יכולה לכסות עד 70 אחוזים מערך הנכס. בנוסף, רוב הבנקים ידרשו כי תג המחיר של הנכס לא יהיה נמוך ממאה אלף אירו, בעוד ישנם מספר בנקים אשר ידרשו מחיר מינימלי של 50 אלף אירו.

על הדירה להימצא באזור מגורים מפותח וטוב, משום שהם יאלצו למכור את אותה דירה בקלות במקרה וישנה אי יכולת לשלם את המשכנתא. עליכם יהיה להציג לאותו בנק שתבחרו ניירת ומסמכים בשפה המקומית אשר יכולים להעיד על המצב הפיננסי שלכם, בעלות הנכס וביטוח להלוואה, לצד צילומי דרכון נדרשים.

ביטוח למשכנתא מכסה גם את הלווה וגם את הנכס בתור ביטוח חיים, אך המוטב כאן הוא דווקא הבנק. טווח המחירים עומד על 250-450 אירו עבור כל שנה.

השקעות נדל"ן בגרמניה ידרשו מכם לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין מנוסה, אשר יוכל לתת לכם הערכה מדויקת לשווי האמיתי של אותו נכס, ובניגוד לדרכים הישראליות, כאן השמאי לא קשור כלל לבנק.

פריסת התשלומים במשכנתא

את ההלוואה תוכלו לפרוס על בין חמש לשלושים שנים, ואת אחוזי הריבית של המשכנתא תוכלו לבחור בעצמכם. ישנם בנקים אשר מאפשרים לכם לקחת את המשכנתא בריבית קבועה למספר שנים רב למדי, או לבחור בריבית צמודה לאחד המדדים המוצעים.

שיעורי הריבית הממוצעים עומדים על 3 עד 3 וחצי אחוזים, במידה ותבחרו במסלול ריבית קבועה.

אחוזים ניכרים מהמשקיעים אשר רוכשים דירות בגרמניה בעזרת משכנתא בוחרים לקחת הלוואה לטווח ארוך של כ-20 ומעלה שנים, עם תקופת ביניים בה שיעור הריבית נמצא קבוע למשך ממוצע של עשר שנים. לאחר עדכון של שערי הריבית, המדד יאזן עצמו לפי שיעורי הריבית הנהוגים בשוק לפי אותה תקופה.

שימו לב למחירים המשתנים של הנדל"ן במדינה אשר מושפעים מאוד מהערים והאזורים השונים. העלות הממוצעת עבור כל מטר רבוע של נדלן במדינה עומד על 1200 אירו, אך ישנם ערים בהם המחירים יהיו כפולים ומשולשים מזה, בעוד אזורים נידחים יותר יציגו מחירים זולים מאוד.

 

 

 

עדכון אחרון: 2/20/2017 1:16:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

לקיחת משכנתא עבור רכישת דירה בגרמניה
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם