מאושרים בערוץ 2

Call *2930

לקיחת משכנתא עבור רכישת דירה להשקעה בחו"ל

כאשר אנחנו מדברים על רכישת דירה להשקעה מחוץ לגבולות המדינה, אנחנו יכולים לראות יותר ישראלים בשנים האחרונות אשר בוחרים לבצע מהלך שכזה. אם גם אתם מעוניינים אך עדיין אין לכם הון עצמי מספק, תוכלו לדעת שיש לכם אפשרות לקחת משכנתא עבור דירה להשקעה בחו"ל.

היתרונות של דירה להשקעה בחו"ל

בעקבות מצב השוק היחסית הפכפך במדינה, ישנם הרבה משקיעים המחליטים להשקיע את מיטב כספם בדירות חדשות במדינות באירופה ובארה"ב.

בעזרת חברות ישראליות להשקעה בנדל"ן בחו"ל, תוכלו לתור אחר נכסים מניבים בעלי תשואה מובטחת במדינות זרות בקלות רבה, ובנוסף ליהנות מטיול מעניין במעמד הבדיקה של הדירה והחתימה על החוזה.   

את מטלת ניהול הנכס תוכלו לדעת להשאיר בידי חברת הנדל"ן אשר תדאג לכל מה שנוגע לדיירים השוכרים במקום ולמכירה הלאה במידת הצורך.

מדדי הריבית והמסים משתנים בין מדינה למדינה ומאפשרים לכם לבחור את היעד המושלם בקלות.

המחירים המוצעים במדינות הנבחרות עבור דירה חדשה יכולים להיות זולים בהרבה מאשר דירות מקבילות בישראל. ישנם מקרים בהם תוכלו למצוא דירה מעולה במחיר מחצית או אפילו פחות מדירה דומה בתל אביב בערים גדולות ומרשימות באירופה או ארה"ב.

משכנתא לקניית דירה להשקעה

ישנם הרבה בנקים בארץ אשר יכולים לאפשר לקיחת משכנתא עבור רכישה של דירה או נכס בחו"ל, אך יהיה מדובר במסגרת הלוואה לכל מטרה. עליכם לעמוד בכל הדרישות אשר מציב הבנק בנוסף להנחיות ברורות של בנק ישראל.

שימו לב שייתכנו מקרים בהם תצטרכו לקחת הלוואה גדולה מתג המחיר של הנכס, בעקבות הוצאות נוספות, כך שיהיה עליכם להיערך בהתאם ולדעת מראש כמה בדיוק עליכם לבקש.

אם תרצו, תוכלו לבקש מהבנק ממנו תהיו מעוניינים לבקש את ההלוואה להפעיל את המשכנתא על בסיס דולרים או אירו, וכך תוכלו להתאים את פריסת התשלומים להכנסות אשר תקבלו משכר הדירה.

תוכלו לדעת שיש באפשרותכם לקבע את גובה ההחזר החודשי של ההלוואה לסכום שכר הדירה שתקבלו לאחר ניכוי ההוצאות, ובצורה זו זהו רק עניין של זמן עד שתחזירו את ערך הדירה, ומספר החודשים הצפוי ידוע לכם בכל עת.

הקפידו לשלב את עלויות הביקור בתור חלק מהעלות הכוללת של ההשקעה בנכס. ישנם כמה הוצאות צפויות בדרך וכדאי להתכונן אליהם מראש כדי שלא תהיו מופתעים ברגע שבו תצטרכו לשלם. ההוצאות הנלוות משתנות בין המדינות אך תוכלו לבדוק הכל בעזרת חברת תיווך הנדל"ן אשר עוזרת לכם למצוא נכס מומלץ.

במידה וישנו משהו שאתם לא בטוחים בו, נסו להתייעץ באדם אשר כבר ביצע השקעה דומה ויוכל לתת לכם חוות דעת אישית ניטרלית ללא אינטרס.

אם אתם כבר יודעים היכן תרצו לרכוש דירה, ומכירים בכל ההוצאות הנדרשות ואת הסכום המדויק שלהן, תוכלו להגיע לפגישת ייעוץ מול בנק המשכנתאות ולהגיש בקשה לזכאות משכנתא.

עדכון אחרון: 2/6/2017 11:56:00 AM
מספר מדרגים:27 דירוג ממוצע:3.7
דירוג:

שיתוף:

לקיחת משכנתא עבור רכישת דירה להשקעה בחו"ל
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם