מאושרים בערוץ 2

Call *2930

מחשבון משכנתא

כיצד לחשב את כל הנתונים בתוך מחשבון משכנתא?

נטילת משכנתא אינה ענין של מה בכך, ויש להגיע אל התהליך עם כל המידע האפשרי בנושא, על מנת להגיע להחלטה הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם. חשוב מאד להבין, כי מחשבון משכנתאות יכול לסייע לכם רבות כאשר אתם רוצים למצוא את המסלול הנוח והמשתלם ביותר עבור משכנתא. למשל, במקרה שקיבלתם הצעה מבנק למשכנתא צמודת מדד בריבית משתנה, אל מול משכנתא בריבית קבועה שאיננה צמודה למדד, איך תוכלו לדעת בטווח הקרוב והרחוק מה טוב יותר עבורכם?

כיצד להשוות בין הנתונים?

בדוגמה שנתנו עכשיו, מחשבון משכנתא פשוט יוכל לעשות השוואה בין שני המסלולים הללו. עליכם כמובן להזין את הפרטים המתאימים לצורך כך: יש היום אפשרות להזין גובה מסוים של ריבית, וגם להזין האם זו ריבית משתנה או קבועה, ולציין את מדד העלייה או הירידה הממוצע שלה, כפי שהתחזיות הכלכליות מדברות עליו. כדאי גם להזין את הממוצע של עליית מדד המחירים לצרכן, וכך בסופו של דבר מחשבון משכנתא יציג לכם את פריסת התשלומים ואת הסכום הכולל.

לבוא עם הנתונים לבנק

חשבון מאד לציין, שהיום כל בנק מפעיל בעצמו מחשבון משכנתא לשימוש חופשי וחינמי. לכן, אם קיבלתם הצעות מסוימות מהבנק, אתם יכולים לעשות שימוש במחשבון המשכנתאות שהבנק בעצמו מציע, ולחזור עם הנתונים אל הבנק - וכך להציג לו את המסלול המשתלם ביותר מבחינתכם.

יש דבר כזה משכנתא אופטימלית!

אתם עומדים בני רכישת דירה, וזקוקים כמו רוב הרוכשים למימון בנקאי אשר ישלים את ההון העצמי שאתם משקיעים ברכישת הנכס. מאחר ומדובר בהשקעה לשנים רבות, ובהחזרים חודשיים די גדולים, נכון שהמחשבה על משכנתא אופטימלית נשמעת ממש נהדרת? הרי מי מאיתנו לא היה רוצה למצוא את המשכנתא הזולה והמשתלמת ביותר עבורו - במיוחד כאשר מדובר על תשלום של סכומים לא קטנים, שמשפיעים עלינו למשך שנים רבות. לכן, נוצרו מחשבוני משכנתא מיוחדים, אשר תפקידם הוא לחלץ עבורכם את הסכום של משכנתא אופטימלית, בהתאם לתנאים שנוחים עבורכם והזנתם אל תוך המחשבון.

איך המחשבון עובד?

על מנת לחשב משכנתא אופטימלית, אתם צריכים להזין לתוך המחשבון את הנתונים שלמעשה הבנק שלכם הציע לכם. עליכם להזין כמובן את גודל המשכנתא, משך פריסת התשלומים, ומסלולי הריביות השונים, ופרטים נוספים על המשכנתא. המחשבון מחשב למעשה את הזכאות למשכנתא שלכם או  האם בתנאים הנוכחיים אתם אכן לקחתם את המסלול הטוב ביותר, או שקיימים עבורכם מסלולים משתלמים יותר.

כלי חזק מול הבנקים

חשוב מאד להבין, שהכלי של משכנתא אופטימלית הוא כלי טוב מאד לכל מי שרוצה לעבוד מול הבנקים ללא מורא ופחד. אתם יכולים לגשת לבנק שלכם עם הנתונים שקיבלתם מהמחשבון, ולהראות כי קיימת אפשרות למסלול משתלם יותר. כך תוכלו בסופו של דבר לגשת לבנק שיציע לכם את ההצעה המשתלמת ביותר.
וכמובן, אנו מציעים לכם לבחון את האפשרות להצטרף למשכנתא בקבוצות רכישה, על מנת להוזיל משמעותית את הריבית על המשכנתא, כשאתם מגיעים עם כוח קנייה גדול מול הבנקים.
בואו לפגישת ייעוץ ללא תשלום במאושרים - המרכז הארצי למשכנתאות, ותקבלו את ההצעה הטובה ביותר בשבילכם!
 

עדכון אחרון: 5/3/2014 7:38:00 PM
מספר מדרגים:6 דירוג ממוצע:3.8
דירוג:

שיתוף:

מחשבון משכנתא
תהליך לקיחת משכנתא תהליך לקיחת משכנתא
מידע על תהליך לקיחת משכנתא משלב התיכנון ועד שלב הגשת הבקשה
מחשבון משכנתא מחשבון משכנתא
מחשבון משכנתא יעזור לכם לחשב: החזר חודשי, סכום ההלוואה ואחוז הריבית.
ריבית משכנתא ריבית משכנתא
אילו סוגי ריביות משכנתא ישנן? ומה ההבדל בין ריבית אחת לשנייה?
בנקים למשכנתאות בנקים למשכנתאות
כל המידע אודות בנקים למשכנתאות
ריבית בנק ישראל ריבית בנק ישראל
איך נקבעת הריבית? ואיך זה משפיע אליכם?
מאמרים מאמרים
כאן תוכלו להתעדכן במאמרים מקצועיים שיעזרו לכם בקבלת החלטות נבונות ומשכילות בנושא משכנתא
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם