מאושרים בערוץ 2

Call *2930

משכנתא ובדק בית לדירה

אם אתה עומד בפני קניית דירה חדשה, אתה וודאי יודע שדירה חדשה היא השקעה כספית מהותית ביותר. אם אתה מתכנן לקחת משכנתא, בהתאם לשווי הדירה, אתה חייב לבדוק כמה הדירה שווה באמת בכדי שהמשכנתא שתיקח תהיה המשכנתא המשלמת ביותר על פי מחיר הדירה הראוי. חברת בדק בית תבדוק עבורך את הדירה החדשה עוד לפני שתכנס אליה ותדווח לך על כל ליקוי וכן פגע כלשהו בדירה.

מהי חברת בדק בית?

חברת בדק בית היא חברה המכילה את כל אנשי המקצוע המומחים ביותר בתחום  בדיקת תקינות בית על רבדיו השונים. בין היתר ניתן למצוא בצוות הנ"ל מהנדסים ועוד. חברת בדק בית תגיע לכל דירה הרלוונטית לבדיקה ותבדוק האם קיימים בה ליקויי בנייה כלשהם במידה ומדובר בדירה חדשה. במידה ומדובר בדירה יד שנייה, חברת בדק בית תוכל לבדוק אן לא קיימת שום בעיה נסתרת בבית עצמו ובכך לחסוך לכם כסף רב. חברת בדק בית בודקת את הקירות, את מערכת האינסטלציה, את דוד השמש ואת הממ"ד. כמו כן, ישנן חברות בדק בית שבודקות גם את אזור הקרקע בחצר במידה ומדובר בבית פרטי המכיל גינה.ץ חברת בדק בית היא הדבר הנכון ביותר לבחור בו לפני קניית בית חדש ולפני הגשת בקשה למשכנתא על ידי הצגת ערך הבית אותו אתם עתידים לקנות.

מה הקשר בין חברת בדק בית למשכנתא?

כאמור, סכום המשכנתא שתינתן לך, ייקבע על ידי שווי וערך הבית. כאשר הבית נבדק באופן יסודי , במידה וקיימים בו ליקויים שונים, ערכו ירד ותוכלו לקנות אותו במידה ותרצו בסכום נמוך יותר, כך שגם המשכנתא תהיה  פחותה ובהתאם לכך הסכום החזרים החודשיים שלך. חברת בדק בית רלוונטית מאוד לפני רכישת דירה חדשה או ישנה. בטח ובטח כשמדובר בדירה אשר לשם קנייתה נעזרים בלקיחת משכנתא מהבנקים. משכנתא הי סכום כסף מהותי ומחייב, וחבל שתדעו לאחר מעשה שהייתם יכולים לבקש משכנתא קטנה יותר, בהתאם לשווי בית שירד בעקבות ממצאים חריגים שמצאו חברת בדק בית.

המרכז הארצי למשכנתאות ישמחו לייעץ לכם בכל מה שקשור ללקיחת משכנתא לפני רכישת דירה. אל תיקחו משכנתא לפני שאתם מתייעצים איתנו!

עדכון אחרון: 11/26/2015 2:26:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

משכנתא ובדק בית לדירה
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם