מאושרים בערוץ 2

Call *2930

משכנתא לגיל השלישי

לא מעטים אלו בגיל השלישי שבוחרים לעשות צעד משמעותי ונבון להם: להשאיר מאחור עם המון אהבה את הדירה שבה הם גידלו את ילדיהם, ולעבור אל בית דיור מוגן. כיום בישראל ישנה מניפה עשירה של בתי אבות ובתי דיור מוגן המעניקים לבני גיל הזהב חממה של ממש לגור בה: החל מחוגים ופעילויות חברתיות, דרך שירותי רפואה ועד לדיור ברמה גבוהה. גם אתם החלטתם לבחון אפשרות שכזו? הנה המדריך המקוצר עבורכם למעבר מוצלח במיוחד.

 

בידקו אפשרות של מחזור המשכנתא

אתם עוד משלמים על משכנתא על הדירה הנוכחית בה אתם גרים? סעיף זה בשבילכם. מחזור המשכנתא מאפשר לכם לעבור אל בית הדיור המוגן בראש שקט וללא מטרד כלכלי. איך זה עובד? מטרת הפעולה היא להקל עליכם בתשלומי המשכנתא באמצעות הורדת תשלומי הריבית ועם בניית תכנית המתאימה למצבכם הנוכחי. מחזור המשכנתא מעניק לכם את הזכות לפרוס אותה מחדש על פי הצרכים המשתנים שלכם לרבות קיצור תקופת הפריסה שלה, הארכת התקופה וכדומה.

 

כשלקחתם את המשכנתא, התחייבתם לסכום מסוים בחודש. כעת מצבכם הכלכלי השתנה ואינו תואם את היכולות שהיו לכם בעבר? החזר המשכנתא החודשי אולי גבוה כעת, אך תמיד יש מה לעשות עבורכם. כל אחד בעל צרכים משתנים ובעל החזרים שונים של משכנתא. לנוחיותכם, ישנן מספר דרכים יעילות להקל עליכם את התשלומים תוך שתוכלו לשמור על איכות חיים גבוהה בבית דיור מוגן יוקרתי – בדיוק כפי שאתם ראויים. כך לדוגמא, תוכלו לקצר את פרק התקופה הנותרת של המשכנתא וכך להקל על הריבית – מה שיעניק לכם חיסכון כלכלי שיאפשר לכם לעבור ברגל ימין ובראש שקט אל הפרק הבא בחייכם.

 

למה דווקא מעבר לדיור מוגן?

בתי הדיור המוגן בישראל כיום מעניקים קורת גג לרבים בגיל השלישי. בעוד כיום עליכם להיות אלו המוצאים לעצמכם פתרונות לתעסוקה בזמנכם הפנוי, למזון ובריאות, בבתי הדיור המוגן אתם נמצאים תחת קורת הגג המספקת לכם הכל – ואת הטוב ביותר. אחד היתרונות הבולטים ביותר בבתי הדיור המוגן הם כמובן האוכלוסייה, המאפשרת לכם ליהנות מחברה טובה, מתחומי עניין משותפים ומיצירת חברויות – גם בגיל הזהב!

 

מוציאים את הבית למכירה?

מעבר אל בית דיור מוגן הוא מעבר הנובע מרצון בני הגיל השלישי לזכות באיכות חיים גבוהה ובשגרה המתאימה להם. המשמעות? אין באמת כוונה לחזור אל הבית בו הם גרתם עד כה, כך שלא אחת עולה שאלת מכירת הבית. טרם המעבר שלכם, נסו לשאול את עצמכם האם תרצו לשמור את הנכס על שמכם או להוציא אותו למכירה. מובן שאת הצעדים הללו כדאי לעשות במלוא תשומת הלב, ועם התערבותם של בני המשפחה שלכם לרבות בני הזוג, ילדכם ואנשי מקצוע אחרים שיוכלו להעניק לכם עצות בדרך אל המעבר המיוחל. 

עדכון אחרון: 5/9/2017 4:12:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

משכנתא לגיל השלישי
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם