מאושרים בערוץ 2

Call *2930

משכנתא למסורבים

מי מאיתנו לא חלם על כך שיום אחד יהיה לו נכס משלו? ומי לא היה רוצה לדעת שהוא משלם בכל חודש את המשכנתא שלו ולא את המשכנתא של בעל הדירה שבה הוא גר? עם זאת, כולנו יודעים שהמחירים של הנכסים השונים בישראל גבוהים מאוד ולכן לא פעם קורה שאפילו אנשים שעובדים עשרות שנים לא באמת עומדים במשימה הזאת. זה מה שמוביל אותנו אל פתחו של הבנק, כי אנחנו רוצים לבקש משכנתא שתעזור לנו להגשים את החלום ולקנות נכס. עם זאת, מה עושים במקרה שבו הבנק אומר לנו "לא"? והאם מסורבי משכנתא יוכלו בכל זאת למצוא עוד תקווה? על כך במאמר שלפניכם.

מדוע הבנק סירב לתת לכם משכנתא?

 

עוד לפני שנדבר על האופציות השונות של משכנתא למסורבים, צריך לבדוק למה בכלל הבנק מסרב לעזור לכם ויכולות להיות סיבות מגוונות, כמו לדוגמה:

  1. בנק ישראל קבע בצורה מפורשת שניתן להשתמש כהחזר רק בהכנסות מדווחות. לכן, אם יש בחשבון שלכם הכנסות שאינן צפויות ואין עליהן אסמכתא – הרי שאי אפשר יהיה להתייחס אליהן כבסיס להחזר חודשי על משכנתא בעתיד.
  2. במידה והיו לכם בעבר בעיות בבנק, בין אם זה צ'קים חוזרים או על דבר אחר, הרי שעלול להיות שתקבלו סירוב מהבנק.
  3. אם קיימות בעיות משפטיות שונות ברישום הנכס עלול מאוד להיות שלא תוכלו לקבל אישור למשכנתא כדי לרכוש את הנכס שרציתם.

יש עוד סיבות שבגללן אנשים עלולים לקבל סירוב מהבנק ולכן חשוב להבין לעומק מה בדיוק הסיבה והאם יש מה לעשות בנידון.

מסורבי משכנתא

מה עושים רגע לפני שמוותרים

 

חשבתם לרגע לוותר על החלום לקנות דירה כי נכון לעכשיו הבנק לא נותן לכם משכנתא? אם כך, כדאי שתדעו שבהחלט קיים כזה דבר משכנתא למסורבים. משכנתא למסורבים זו משכנתא שבסופו של דבר, למרות שבהתחלה הבנק אמר לכם "לא", כן תוכלו לקבל. העניין שצריך להבין הוא לא תמיד הפקיד שאיתו אתם מדברים בבנק יעשה הכול כדי לנצל את כל האופציות שעומדות בפניו על מנת לעזור לכם. לכן חשוב להכיר בזכויות שלכם כדי לדעת מה למעשה אתם יכולים לדרוש. יש היום לא מעט דרכי מימון משכנתא שונות שכדאי לכם להכיר ויש הרבה מומחים שיוכלו לייעץ לכם וללוות אתכם לכל אורך הדרך בתהליך הזה.

 

המשמעות של הגעה לבנק עם יועצים מקצועיים

יועצים לענייני משכנתא למסורבים זה בדיוק מה שיוכל לעשות את ההבדל בין זוג שיקבל שוב תשובה שלילית וסופית ובין זוג שיצליח לשכנע את הבנק לשנות את דעתו. כאשר אתם מגיעים עם יועץ משכנתאות לבנק אתם יכולים להיות בטוחים שהאדם שנמצא איתכם יעשה הכול כדי לעזור לכם. אתם משלמים לו כסף, זה נכון, אך כתוצאה מכך אתם יכולים לדעת בוודאות שיש לו אינטרס אחר ברור – שתקבלו את מבוקשכם בסוף התהליך. משכנתא למסורבים אפשרית בימינו ולמען האמת ככל שהזמן עובר עוד ועוד זוגות שבהתחלה הבנק סירב לתת להם משכנתא בסופו של דבר מקבלים את ההלוואה הנדרשת להם.

 

מאושרים - חברה מקצועית שתלווה אתכם לכל אורך הדרך

 

תוהים אל מי כדאי לכם להתקשר וממי תוכלו לקבל שירות בכל מה שקשור למשכנתא? אם כך, כדאי שתדעו: חברת מאושרים זו הכתובת הנכונה עבורכם. החברה, שקיימת כבר משנת 2004, תעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר שלה וביחד איתם תוכלו לבנות אסטרטגיה לגיוס המימון שלו אתם זקוקים. זה שהנדל"ן בישראל מאוד יקר זה נכון אך זה לא אומר שבגלל זה אתם צריכים לוותר על האפשרות לקנות נכס שיהיה שייך רק לכם. חברת מאושרים עם עובדיה המקצועיים תסייע לכם בכך ואתם מוזמנים להתקשר ולקבוע פגישה עוד היום. 

עדכון אחרון: 9/26/2017 5:08:00 PM
מספר מדרגים:30 דירוג ממוצע:4.9
דירוג:

שיתוף:

משכנתא למסורבים
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם