מאושרים בערוץ 2

Call *2930

סוגי קבוצות משכנתא

סוגים רבים של משכנתא עבורכם
רכישת דירה או בית פרטי היא מהעסקאות המשמעותיות ביותר שרוב האנשים עושים בחייהם. מאחר ולרוב הרוכשים אין את כל ההון הדרוש לרכישת הנכס, נטילת משכנתא היא כמעט שם נרדף לרכישת נכס מקרקעין. 
מאושרים - המרכז הארצי למשכנתאות, פועלת כסוכן נפרד אשר אינו מזוהה או מחוייב לאף גוף בנקאי, אי לכל פועלת לטובת הלקוח במקום הראשון.
חשוב לדעת, שכאשר אתם רוצים לקחת משכנתא, לא מדובר על סוג אחד בלבד. היום אתם יכולים לשלב בין מספר מסלולים שונים של משכנתא, על מנת שתוכלו ליצור לעצמכם את המסלול האידאלי. במצב כזה - גם אם הריבית והקרן משתנות במסלול אחד, המסלול השני ברוב המקרים יאזן אותו, וכך תחסכו מעצמכם נטילת סיכונים רבים מדי במהלך חיי ההלוואה:
משכנתא לרכישה
משכנתא בקבוצות רכישה
משכנתא לגיל הפרישה
משכנתא כהלוואה לכל מטרה
משכנתא לשיפוץ דירה
מיטוב משכנתא

מה האפשרויות שעומדות לפניכם?
אופציה אחת היא לבחור מסלול של משכנתא שבו הריבית תשתנה על פי שער הדולר, ותהיה צמודה למדד המחירים לצרכן. לעומת זאת, במקביל יהיה לכם מסלול נוסף, שבו הריבית דווקא תהיה צמודה לריבית הפריים, והקרן לא תהיה צמודה למדד ולא תשתנה. כך למעשה, המסלולים מאזנים אחד את השני, ובמידה שלדוגמה הריבית של שער הדולר תעלה - הריבית השנייה תאזן את תשלום המשכנתא.
 
להבטיח את הטוב ביותר
בשביל ליצור את המסלול האידאלי של משכנתא, צריך להכיר את כל המונחים השונים: זכאות למשכנתא, מחשבון משכנתא ועוד. בנוסף צריך להבין מהם המסלולים הטובים ביותר, וצריך גם להסתכל לטווח הארוך. אתם מוזמנים לקרוא חומר נוסף בנושא, על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות.
חברת מאושרים - המרכז  הארצי למשכנתאות, בהנהלת מיטל אדר, מציעה פגישת ייעוץ לכל לקוח, ללא עלות, וללא התחייבות. במהלך הפגישה חבר צוות המקצוענים של המרכז, המבוסס על כלכלנים ועובדי בנק לשעבר המתמחים בנושא, יעבור עם הלקוח על כל פרטי הנושא ויעניק ייעוץ בהתאם.
כמו כן, חברת מאושרים - המרכז הארצי למשכנתאות בהיותה ברוקר מורשה, ברשימה מצומצמת בבנקים המרכזיים בישראל, מאושרים - המרכז הארצי למשכנתאות מקבל הצעות לריביות נמוכות יותר, כמו כן מקבל תעדוף בתהליך הבנקאי, אפשרות לקבלת מקדמה נמוכה ויכולת השפעה על אישור קבלת משכנתא במידה ויש קושי. בנוסף,  בהיותה הגוף היחיד אשר מנהל מודל ייחודי ובלעדי, קבוצת משכנתא ומשכנתא בקבוצות רכישה, החברה מצליחה לספק את הפתרון הנכון והטוב ביותר ללקיחת המשכנתא.

עדכון אחרון: 5/3/2014 8:11:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

סוגי קבוצות משכנתא
איך לקחת משכנתא איך לקחת משכנתא
מהי קבוצת משכנתא? ומהם היתרונות בלקיחת משכנתא דרך קבוצת משכנתא?
הצטרפות לקבוצת משכנתא הצטרפות לקבוצת משכנתא
כיצד מצטרפים לקבוצות משכנתא ומהם היתרונות?
יתרונות משכנתא קבוצתית יתרונות משכנתא קבוצתית
מהם היתרונות בשירות משכנתא קבוצתית
סוגי קבוצות משכנתא סוגי קבוצות משכנתא
אילו סוגי משכנתאות קימיים בקבוצת משכנתא?
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם