מאושרים בערוץ 2

Call *2930

על הקשר בין לקיחת משכנתא לעסק להלוואות לעסקים

בשנים האחרונות עסקים וחברות רבות בישראל מגישים בקשות לקבלת הלוואות לפתיחה, ניהול תקין או פיתוח העסק שלהם. חברות רבות שמעניקות מגוון הלוואות לעסקים זוכות לפניות רבות מידי יום. בעלי עסקים לא מעטים מעדיפים לפנות לחברה פרטית, כדוגמת חברת bizlend ולאו דווקא לבנק.

אז מה טומנות בחיקן ההלוואות ממקור חוץ בנקאי? מה היתרונות והחסרונות של ההלוואות הללו אל מול לקיחת משכנתא מהבנק לעסק שלכם, על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא.

מטרת ההלוואה

כאשר אתם נוטלים משכנתא לעסק, אתם בעצם נוטלים הלוואה עבור המבנה של העסק או הלוואה כנגד המבנה. כך שאם אין לכם מבנה משלכם, ואתם זקוקים להלוואה לפיתוח העסק ולא לרכישה של משרדים חדשים, מבנים וכדומה, ייתכן כי תתקשו לקבל אישור עבור משכנתא לעסק. לעומת זאת, חברות פרטיות המציעות הלוואות לעסקים, יכולות לסייע לכם לקבל הלוואה אשר יכולה להתאים לכל צורך שלכם, לאו דווקא עם קשר למבנה כל שהוא. אתם יכולים בעזרתן לפתח את העסק, לשכור עובדים חדשים, להשקיע בשיווק ועוד.

לכן, לפני שאתם מקבלים החלטה האם לבחור במשכנתא או בהלוואה חוץ בנקאית עליכם לבדוק היטב את המטרה לשמה אתם נוטלים את ההלוואה וכך תוכלו לבחור נכון.

ריביות ועמלות

לפני שאתם מחליטים האם לקחת משכנתא או הלוואה ממקור חוץ בנקאי לעסק שלכם, ובמידה ושתי האפשרויות זמינות עבורכם, עליכם לבדוק את הריביות והעמלות לכל הלוואה ולבדוק מה יותר משתלם לכם. ישנם אנשים בסיכון גבוה אשר לא מקבלים אישור מהבנק, אך חברה פרטית תאשר להם את ההלוואה, רק בתנאים קשים יחסית ועם ריביות גבוהות מאוד. לכן, לפני שאתם מחליטים איזו הלוואה לקחת, ולפני שאתם בוחרים באחת מבין האופציות, בקשו הצעת מחיר לשתי האופציות האפשריות וכך תוכלו לדעת איזו הלוואה יותר משתלמת וכדאית עבורכם.

ההשפעה על ניהול חשבון הבנק שלכם

אחד היתרונות המהותיים והמשמעותיים של הלוואה לעסק ממקור חוץ בנקאי הינו העובדה שההלוואה הזו לא משפיעה על חשבון הבנק שלכם. אנשים אשר יש להם הלוואות בחשבון האישי או העסקי בבנק, במיוחד הלוואות בסכומים גבוהים מאוד, יכולים להיתקל מול הגבלות וקשיים שונים מול הבנק ברגע שהם יצטרכו מסגרת גדולה יותר או הלוואה נוספת. כאשר אתם נוטלים הלוואה חוץ בנקאית הבנק לא יודע בכלל שהיא קיימת, כך שמבחינתו החשבון שלכם מתנהל בצורה תקינה יחסית, מבלי שהוא רואה חובות כספיים גדולים שלא בטוח אם תצליחו לכסות.

את כל הנתונים הללו עליכם לבדוק ורק אחר כך לקבל החלטה כי בסופו של דבר ההבדל בין לקחת משכנתא מהבנק ובין לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית, יכול להיות הבדל משמעותי וגדול מאוד, הבדל שישפיע על ההתנהלות הכלכלית שלכם, על היכולת שלכם להחזיר את ההלוואה ועל ההגבלות בחשבון הבנק שלכם.

מידע נוסף אודות הלוואות לעסקים מטעם חברת bizlend מוזמנים לקבל באתר החברה.

 

עדכון אחרון: 4/26/2017 4:25:00 PM
מספר מדרגים:4 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

על הקשר בין לקיחת משכנתא לעסק להלוואות לעסקים
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם