מאושרים בערוץ 2

Call *2930

קבלת ייעוץ למשכנתאות לניהול התקציב הדרוש

"משכנתא"- מילה שיש לה קונוטציה מפחידה ומרתיעה. אבל זה יכול להשתנות אם מביטים בה בזווית אחרת ועושים פעולה אחת פשוטה. לקחת משכנתא זו החלטה משמעותית בחיינו ויש לה השלכות לטווח זמן ארוך. היא גם עשויה להשפיע ולזעזע את המצב הכלכלי שלנו.

כל חודש יורד מחשבון הבנק סכום עבור המשכנתא, אך האם ניתן להשפיע על גובה המשכנתא גם לאחר כמה שנים? מסתבר שכן! בעזרת יועץ משכנתאות מוסמך תוכלו להקטין את ההחזר החודשי ולחסוך מאות אלפי שקלים. אז קחו אחראיות על כספיכם היקר וגשו לייעוץ משכנתאות שיסייע לכם בניהול התקציב הדרוש.

הריבית יורדת

הרכיב משמעותי ביותר בגובה הלוואות המשכנתא הוא הריבית. כשריבית עולהוהמשכנתא היא תלוית-ריבית, המשכנתא מתייקרת. כשהריבית יורדת, המשכנתא מוזלת. קיים תמיד סיכון, כיון שלא תמיד יודעים מתי הריבית עולה או יורדת, לכן בנק ישראל החליט שחלק ניכר מהמשכנתא ייחשב כריבית קבועה. אך עדיין אנו תלויים בתנודות הריבית.

חשיבותו של יעוץ למשכנתאות

ריבית עולה ויורדת זאת אחת הסיבות לקבל ייעוץ טוב מיועץ למשכנתאות, הוא יוכל להעריך אתנו מחדש כיצד ניתן להוזיל את המשכנתא שאנחנו משלמים מדי חודש.הוא האדם שידע להעניק לנו חיסכון גדול בטווח של זמן, במקום להוציא את מיטב כספנו רק על המשכנתא. כדי לבצע שינויים דרמטיים במשכנתא שלנו עלינו לעשות בדיקה על מה חתמנו ולחשב את המסלול שלקחנו, אלו מסמכים שיהיה לנו קשה להתמצא בתוכנם, לכן יועץ פיננסי למשכנתאות הוא האדם שיכול לתת לנו מענה ולהדריך אותנו. גם בעובדה שהמספרים משתנים בהתאם למדד הריבית- שינויים שקשה לנו יהיה להבין ולעקוב גם בזה היועץ יוכל לעזור.

סיכום

האפשרות לקבל ייעוץ למשכנתאות פותחת בפנינו עולם של חיסכון רב שלא היינו מגלים אותו לבד. ניתן למחזר את המשכנתא שלנו ולחסוך סכומים רבים של מאות שקלים. אין ספק שההרגשה שלכם תשתפר, אתם לא תרגישו שאתם נמצאים על האוויר ושכספכם הולך לאיבוד אתם תרגישו מוגנים ובטוחים כשיש לצדכם אדם שמבין, מכיר ויודע איך למזער את הוצאת החזר המשכנתא שלכם ולהעניק לכם את השקט הנפשי, כל זמן שאתם מחזירים לבנק את המשכנתא. 

עדכון אחרון: 1/29/2017 9:56:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

קבלת ייעוץ למשכנתאות לניהול התקציב הדרוש
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם