מאושרים בערוץ 2

Call *2930

קיבלתם משכנתא לעסק, מה הלאה?

תמיד רציתם להקים עסק משגשג והצלחתם לעבור משוכה גבוהה במיוחד – קיבלתם משכנתא ואתם יכולים להתחיל לבסס את עצמכם. דווקא כעת, כאשר יש בידיכם מקור מימון משמעותי יש להתנהל באופן שקול, מחושב ומתוכנן. בשום אופן לא כדאי להתחיל לפזר כספים בלי להבין על מה ולמה. כדי להתנהל היטב, כדי להימנע ממצוקה תזרימית בהמשך, כדי להבין במה יכולה לתרום לכם הנהלת חשבונות באינטרנט, שימו לב לדגשים הבאים.

ידע פיננסי זה כוח

לא משנה אם החשבון העסקי שלכם כרגע ביתרת זכות, תמיד זכרו את הכלל החשוב – ידע זה כוח. ידע זה לא רק לדעת מה עושים המתחרים או באיזה אופן כדאי לנהל את שיווק העסק באינטרנט. ידע מתחיל בדברים הבסיסיים לכאורה שקל להזניח עם הזמן ואם תעברו להנהלת חשבונות באינטרנט, יהיה לכם עוד יותר קל להישאר בתמונה ולהשאיר את העסק מאוזן.

תמיד תישארו עם היד על הדופק לגבי כל מה שקורה בחשבון הבנק העסקי שלכם. אגב, זה נכון גם בניהול כלכלת המשפחה, אבל זה מחוץ לנושא המרכזי שלנו כרגע. שמרו תדפיסי חשבון בקובץ אקסל או הדפיסו ועברו עליהם בעיון. תופתעו אולי לדעת שגם לבנקים יש טעויות. כמו כן, תמיד תהיו ערים ליתרת החשבון ביחס להתחייבויות שלכם, כדוגמת צ'קים שנתתם לספקים, אגרות שאתם צריכים לשלם, החזר משכנתא, הוצאות שכר דירה לחנות או לקליניקה וכן הלאה. אגב, הקפידו להפריד את החשבון העסקי מהחשבון האישי שלכם. אחרת, תאבדו במהירות את היכולת להבין היכן העסק באמת עומד מבחינה פיננסית.

דעו מהם ביצועי העסק

מלבד העובדה שתמיד אתם צריכים לדעת כמה כסף יש בקופה ומה מצבו של החשבון העסקי שלכם באופן שוטף, אתם חייבים גם לנהל מעקב אחר ביצועי העסק. לצורך כך לא חייבים לפנות בכל יום למנהל החשבונות או לרואה החשבון. כל מה שצריך לעשות זה לנהל את ספרי העסק בצורה ממוחשבת. הנהלת חשבונות באינטרנט מאפשרת לכם לקבל בלחיצת כפותר את הדוחות לגבי ביצועי העסק. כך תדעו מתי שתרצו האם יש מתאם הגיוני בין ההכנסות לבין ההוצאות. גיליתם שיש חודש ובו העסק מראה הכנסות חלשות? זה עדיין לא מקור לדאגה כי אפשר בהחלט לצפות לכך שיהיו תנודות במחזור העסקי. אבל אם תבחינו כי לאורך מספר חודשים ההוצאות עולות וההכנסות יורדות אסור להתעלם. נסו להבין מדוע זה קורה, מה צריך לשנות. למשל, אם פחות לקוחות מגיעים, השקיעו יותר בפרסום. אם מוצר נמכר החל לדשדש, פתחו מוצרים אחרים, עדכניים.

בהתחלה מרוויחים פחות

בעל עסק לא צריך אף פעם לנוח על זרי הדפנה. גם אם העסק מרוויח, חפשו דרכים לחסוך בהוצאות. יחד עם זאת, אל תקצצו ללא מחשבה בהוצאות שמניבות לכם הכנסות. ואם אתם נמצאים ממש בתחילת הדרך, שימו לב – צפויים לכם כמה חודשים שבהם ההכנסות תהיינה די נמוכות וההוצאות, גבוהות. זהו מצב טבעי.

מה שעליכם לעשות זה להקפיד תמיד לעמוד בהתחייבויות אבל גם להקפיד שגם לקוחותיהם יעמדו בהתחייבויות כלפיכם. אם אתם נותנים אשראי ללקוחות גדולים, בטאו זאת בהנהלת החשבונות שלכם. ניהול חשבונות באינטרנט מאפשר לכם לחסוך כסף בהפקת חשבוניות אבל גם מזכיר לכם מתי הגיע מועד התשלום של כל לקוח ולקוח. וטיפ לסיום - השכילו להשקיע מאמץ בגיוס לקוחות אבל אל תחסכו בשום אופן במאמצי שימור לקוחות. כלל חשוב מאוד לכל עסק המכבד את עצמו, הרבה יותר זול לשמר לקוח קיים מאשר לגייס לקוח חדש שלא מכיר אתכם כלל.

 

 

עדכון אחרון: 4/18/2018 10:49:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

קיבלתם משכנתא לעסק, מה הלאה?
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 42 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם