מאושרים בערוץ 2

Call *2930

שירות ייעוץ משכנתאות והיתרונות שבו

על משכנתא

לקיחת משכנתא אינה דבר של מה בכך. המדובר הוא בסכומי כסף גבוהים שעומדים על כף המאזניים ומשפיעים על המצב של רוכשי הדירה במשך פרק זמן של עשרות שנים קדימה. בתנאים האלה, ברור מדוע חשוב להשקיע מאמצים ראויים בבחירת המשכנתא האטרקטיבית ביותר, המתאימה לצרכים וליכולות של הרוכשים כמו כפפה ליד. החדשות הטובות הן שבאמצעות ייעוץ משכנתאות, הניתן על ידי גורם מקצועי הבקיא בתחום, גדלים הסיכויים לביצוע בחירה מושכלת ונכונה.

היתרונות של ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות, על מנת שיהיה מושכל, צריך לכלול בתוכו מספר שלבים עיקריים. זה מתחיל עם הבנת הצרכים והרצונות של רוכשי הדירה, כאשר לצורך זה נדרש להכניס משתנים מגוונים לתוך המשוואה: ההון הנוכחי של הרוכשים, יכולת ההשתכרות שלהם בהווה, התחזיות הכלכליות לגבי העתיד (למשל, גדילת המשפחה המביאה לייקור ההוצאות), וכמובן – שווי הנכס.

לאחר מכן מתחיל השלב המרכזי של ההליך, והוא בחינת ההצעות השונות של הבנקים. חשוב לזכור שעל מנת שההליך יהיה יעיל באמת חשוב לסקור כמה שיותר הצעות, ולא רק את זו המוצעת על ידי הבנק בו מתנהל החשבון של רוכשי הדירה (טעות שמבצעים לא מעט אנשים כיום). היועץ בהחלט יכול, במצבים מסוימים, להתנהל בשם הלקוחות שלו אל מול המוסדות, או אפילו לנהל איתם משא ומתן. הוא אמור להציג בפני הלקוחות את כל המידע הרלוונטי ולסייע להם לבחור באפשרות המשתלמת ביותר.

אז איך מתחילים?

בעת בחירת יועץ למשכנתאות לשם ניתוח ניהול תקציבי ובירור מצב ההון העצמי שלכם ובדיקה להוצאות גדולות הצפויות בחשבון המשותף כמו הגדלת שטח הבית משתמש יועץ המשכנתאות במערכות שונות ומאגר בסיסי נתונים עומדים לרשותו כדאי להשיג את התמונה המלאה ביותר. לכן צריך לתת את הדעת על מספר היבטים הקשורים אליו. זה מתחיל עם הניסיון המקצועי שלו, שצריך להיות רחב ולבטא היכרות מלאה עם מגמות בתחום, תנאי המשכנתא השונים ועוד. מומלץ להעדיף ייעוץ אובייקטיבי, הניתן על ידי גורם מקצועי ללא משוא פנים, וכן לראות בדיוק מהם שלבי ההתנהלות מולו.

עדכון אחרון: 9/30/2015 1:18:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שיתוף:

היתרונות של ייעוץ משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
תוכנות מחשב לחישוב משכנתאות
הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה הלוואת משכנתא – הדרך הנכונה
איך מחפשים הלוואת משכנתא בצורה נכונה?
משכנתא לגיל השלישי משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לגיל השלישי
משכנתא לצורך שיפוץ משכנתא לצורך שיפוץ
מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?
איך מקבלים זכאות למשכנתא? איך מקבלים זכאות למשכנתא?
נושא המשכנתא, הוא נושא מעט כאוב בישראל, זוגות צעירים מתקשים לרכוש דירות בעקבות המחירים הגבוהים ורובם ככולם אינם קונים נכס. איך מקבלים זכאות למשכנתא? במאמר הבא.
הצטרפו עוד היום לקבוצת משכנתא, ותחסכו הרבה מאוד זמן וכסף, אל תפספסו:

קבוצת משכנתא למחזור משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 43 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לבניה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 2 מתוך 50
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לדירה חדשה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 15 מתוך 150
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא להלוואה לכל מטרה

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 3 מתוך 100
הגשת מועמדות

קבוצת משכנתא לביטוח משכנתא

קבוצת המשכנתא תסגר בעוד

הגישו בקשה: 171 מתוך 220
הגשת מועמדות

לקבלת ייעוץ משכנתא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם