מאושרים בערוץ 2

Call *2930

כיצד ניתן לבקש משכנתא לצורך רכישת נדלן בארהב?

רכישת דירת מגורים נחשבת לאחת ההשקעות החשובות ביות בחייהם של רבים ולצורך רכישת דירה רוב האנשים נדרשים להגיש בקשה לצורך קבלת משכנתא. בשל יוקר המחייה במדינת ישראל.

בשנים האחרונות, רוכשי דירות רבים מעוניינים לנסות את מזלם בארצות הברית למטרות השקעה. השאלה העולה היא כיצד ניתן לבקש משכנתא לצורך רכישת נדלן בארהב?  התשובה היא באמצעות בדיקה יסודית. יש להביא בחשבון כי הליך קבלת משכנתא עשוי לקחת מספר שבועות.

 חשיבות האשראי הבנקאי

בדומה לקבלת הלוואה בנקאית בישראל, כך גם בעת הגשת בקשה לקבלת משכנתא לצורך רכישת נדלן בארהב יש חשיבות רבה לאשראי וכן לאובליגו אותו פער בין הסכום המבוקש לכלל החשבונות הקיימים בחשבונות של מגיש הבקשה. יש להדגיש כי ככל שהפער קטן, כך הסיכוי לקבלת משכנתא עולה.

 ביצוע בדיקה יסודית

בשל העובדה כי רכישת נדלן בארהב אינה מוכרת למשקיעים רבים הם נעזרים בשירותיהן של חברות המתמחות ברכישות נדלן בחו"ל האחראיות גם על ניהול ואחזקה של הנכסים. ההמלצה היא לבצע בדיקה מקיפה של החברות מהן רוכשים הנכס. יש לזכור כי לא מעט חברות יוצאות בהצהרות כלפי הרוכשים שאינן תמיד מתממשות. בשל כך ראוי לבצע בדיקה יסודית של אותן חברות באמצעות כניסה לאתרי האינטרנט שלהן וכן שיחה עם לקוחות עבר. באמצעות שיחה עם לקוחות עבר יהיה ניתן לראות את התגובות ולשאול שאלות באשר לביצוע הליך וכך לדעת האם מדובר בחברה מתאימה.

 חישוב ההוצאות הנוספות

בטרם הגשת בקשה לקבלת משכנתא, חשוב מאד לבחון היטב את ההוצאות הנוספות כגון נסיעות שונות לביקור בנכס וכן תשלום שכר טרחה לעורכי דין.

 פנו לעורכי דין מומחים בתחום

בטרם בקשת משכנתא יש לפנות לעורך דין בקיא בתחום במטרה לקבל ייעוץ. ההמלצה היא לא לחסוך ולבחור את עורך הדין הטוב ביותר על מנת שיוכל לספק לכם פוליסת ביטוח משתלמת במקרה בו הרכישה אינה כדאית. בטרם פנייה לעורכי דין חשוב מאד לבחור עורכי דין מנוסים היטב בתחום בשל העובדה כי רכישת נדלן בארצות הברית אינה דומה לרכישת נדלן בישראל מבחינת מיסוי ועוד.

 אפשרות להצטרף לקבוצת רכישה

אחת האפשרויות העומדות בפני משקיעים היא להצטרף לקבוצות רכישה או לפרוייקט שכבר קיים בשטח. הצטרפות לקבוצת רכישה מאפשרת למעוניינים בקבלת משכנתא להיות בראש שקט בשל העובדה כי מדובר בקבוצה הזוכה לקבלת ליווי מקצועי ומקיף מטעם שורה ארוכה של מומחים.

הזמנות בפני הקהל הישראלי

ההסטוריה בענף הכלכלי מלמדת כי שווקים שחוו משברים כלכליים או התאוששות ממשבר כלכלי מקלים על משקיעים בעת הכניסה לשוק הנדלן ומסייעים לו להתאושש. אם מדובר על שוק הנדלן בארצות הברית, ניתן לראות כי ישראלים רבים מנצלים את התאוששות שוק הנדלן לאחר משבר הסאב פריים במטרה לרכוש נכסים להשקעה. מדובר באפשרות להשקיע בשוק הנדלן בארצות הברית בחוכמה ובסיוע של בעלי מקצוע בתחום.

 

 

 

 

 

 

הוספת הודעה חדשה
נשמח לצרף אותך למכרז בין כל חברות הביטוח ולהציע לך את הפוליסה לביטוח המשכנתא הטובה ביותר. חייגי 2930* שלוחה 2 -לכניסה למכרז. לשירותך תמיד המרכז הארצי למשכנתאות

היי אשמח לתת לך הצעה לביטוח משכנתא חיים+מבנה+צד ג' 500,000 + חודשיים חינם. סנדרה :)

שלום, את מוזמנת ליצור עמנו קשר וניתן לך את המחיר הטוב ביותר בהתאם לכיסוי שתבחרי, בביטוח סיעודי קיימת אפשרות לרכוש גובה פיצוי בהתאם ליכולת הכלכלית שלך.

ביטוח חיים וביטוח נכס בביטוח חיים: במקרה של פטירה חלילה, הבנק רוצה להבטיח את המשך קבלת התשלום שהתחייבתם אליו. לרשותכם סוכנות מעגלי ביטוח. בביטוח נכס: הבנק דורש להבטיח את שלמות הנכס כל עוד הוא משועבד לבנק בצורת משכנתא. לרשותכם סוכנות מעגלי ביטוח.

קנינו בית בשווי של 1,500,000 ₪. לקחנו משכנתא בסך: 900,000 ₪ את היתרה שילמנו מכספנו שלנו. באיזה גובה מבוטח הנכס? האם יש כיסוי מלא לנכס?

חיים שלום.הנכס מבוטח אך ורק על החלק שנילקח בהלוואה למשכנתא וכך גם הכיסוי רק לאותם 900,000 ₪ שנלקחו כהלוואה. לרשותכם סוכנות מעגלי ביטוח

האם חובה לבצע ביטוח משכנתא מהבנק המלווה?

לא קיימת חובה כזו. ניתן לערוך ביטוח בכל חברה שתבחר. החשוב מכל שהביטוח יכסה את כל סכום ההלוואה שתיקח וכי הפוליסה תהיה משועבדת לבנק. לרשותך סוכנות מעגלי ביטוח.

סכום הביטוח משוכלל מ: סכום המשכנתא, אורך התקופה ורבית על ההלוואה ובחירת מסלול פרמיה. לרשותכם סוכנות מעגלי ביטוח

שלום ערכתי סקר לגבי ביטוח החיים למשכנתא קיימת, נתתי לכל חברה את אותם הפרטים לגבי תמהיל המשכנתא שבידי: כמה הלוואות קיימות, איזה סכום נותר לכל הלוואה, מהי הריבית ולכמה שנים. ביקשתי לקבל את השתנות הפרמיות העתידיות בהתאם ליתרת המשכנתא בכל אחת מן השנים העתידיות ועד לסיום תשלומי המשכנתא. מטרידה אותי ביותר העובדה שכל גוף מציג סכום שונה כיתרת המשכנתא בכל שנה. 1) איך אדע מי צודק? האם זה תפקידי לבקר ולודא שהגוף המבטח אחראי דיו ומבטח בסכום התואם את היתרה בבנק? 2) מה קורה במצב בו ארע מקרה מוות והסכום המכוסה על ידי חברת הביטוח נמוך מרישומי הבנק? 3) האם התשובה לשאלה 2 משתנה במקרה שהסוכנות המבטחת (בסכום נמוך מהיתרה בפועל) הינה סוכנות של הבנק? 4) במקרה מוות , האם חברת הביטוח מחוייבת לשלם גם את עמלת הפרעון המוקדם? תודה שרון

שלום קיבלתי מסוכן הביטוח טבלה רב שנתית אשר בה הפרמיה משתנה בהתאם לסכום הכיסוי הביטוחי של המשכנתא. האם הסכום לכיסוי הביטוחי במשכנתא אמור לכלול את עמלת הפרעון המוקדם או את הריבית לסילוק?

אני עכשיו רציתי לשנות חברת ביטוח אבל לנו יש מסלולים שונים והראשון שמסתיים הוא לאחר 17 שנה ו 4חודשים ואחרון לאחר 27 ו4 חודשים בהצעות מחיר החברות נותנות הצעה לשנה שלמה ואני שואלת אותם אם אני מסלקת הלוואה הראשונה למה אני צריכה עוד 8 חודשים להמשיך לשלם עליה והם עונים לי שזה ברירת מחדל.באם נתקלתם בזה?

שלום, ניתן לרכוש ביטוח למשכנתא אך ורק לגובה ההלוואה ולזמן שבה מסתיימת ההלוואה, אין שום התחיבות לשלם כאשר מסתיימת המשכנתא.

1 | 2