מאושרים בערוץ 2

Call *2930

הבנק לא אישר לך הלוואה לעסק? משכנתא לעסקים תנאים נוחים

החלטתם להקים עסק? כל אחד שמחליט להקים עסק ולצאת לדרך עצמאית מבין כי הדבר כרוך בלא מעט בירוקרטיה וגם לא מעט כסף. לאחר השלב של מאגר לקוחות מגיע השלב הבא –המחשבה על הרווחים ועתיד העסק. במידה ואין לכם את ההון הדרוש על מנת לפתוח עסק או להמשיך לנהל את העסק, ניתן לקבל הלוואה ממקורות מימון.

הבנק לא אישר לכם הלוואה לעסק? הלוואות לעסקים ניתן לקבל באמצעות שורה של מקורות מימון שונים- על כך במאמר הבא.

הלוואות לעסקים - תנאים טובים

 בעת בקשת הלוואה  לעסק יש  להקפיד על תנאים טובים. כיום ישנם מגוון רחב של מקורות מימון המאפשרים קבלת הלוואות לעסקים במסלולים שונים בהתאם לסוג העסק וכן לסוג הנכס.  יש להדגיש כי בעת בחירת המסלולים השונים יש להתייחס לגודלו של העסק- האם מדובר בעסק גדול או עסק קטן. שימו לב כי עסק גדול מצריך התייחסות פיננסית שונה בהשוואה לעסק קטן.

 

השקעה בעסק

קבלת הלוואה לעסקים היא הכרזה על השקעה בעסק לטווח ארוך. בעת קנייה של מקום עבור העסק מדובר בהשקעה לא קטנה ויש לחשוב על מסלול מתאים אשר יאפשר לעמוד בהוצאות החודשיות וגם להמשיך ולתפעל את העסק.

 

יתרונות בקבלת הלוואה

ישנם לא מעט בעלי עסקים אשר זקוקים לקבלת ממון על מנת לצאת לדרך עצמאית או על מנת להמשיך את העסק הקיים.

כעת נביא בפניכם מספר יתרונות בקבלת הלוואה

  • הקטנת הוצאות: בעת נטילת משכנתא ניתן למזער את הוצאות העסק זאת על מנת לחשוב לטווח הרחוק. כך למשל רכישה של נכס תאפשר הוצאות שכירות נמוכות יותר וכן יבטיח כי המקום יתופעל ברמה הגבוהה ביותר.
  • התאמת מסלול: יתרון נוסף בא לידי ביטוי בהתאמה של המסלול העסקי. לשם כך, יש חשיבות רבה להיוועץ עם יועץ עסקי על מנת לבחור את המסלול הנכון.

 

מעוניינים בהלוואה לעסק- אין זה עניין של מה בכך

מעוניינים בהלוואה לעסק? אין זה עניין של מה בכך. נכון, כיום נוח וקל יותר לקבל אשראי לעסקים אך חשוב מאד לדעת מיהו אותו מקור מימון היות ובחירה לא נכונה של מקור מימון עשויה להשפיע על המשך התפתחות העסק בצורה לא חיובית. כך למשל בחירה במשפחה או בחברים כמקור מימון לא נחשבת לבחירה אידיאלית למדי במקרה של סיכון כספים.

 

 חשיבות הליווי המקצועי

בתחילה הזכרנו את חשיבות הליווי המקצועי. אין ספק כי הקמת עסק ויציאה לדרך זה דבר מורכב הדורש התמודדות עם שורה ארוכה של נושאים. ליווי מקצועי עשוי להפחית קצת מהלא נודע ולמצוא מקורות מימון איכותיים. ייעוץ מקצועי של אדם הבקיא באפיקי ההלוואות השונים יסייע להשגת ההלוואה בתנאים הנוחים ביותר תוך קבלת מידע מקיף ממקור מידע מוסמך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הוספת הודעה חדשה
נשמח לצרף אותך למכרז בין כל חברות הביטוח ולהציע לך את הפוליסה לביטוח המשכנתא הטובה ביותר. חייגי 2930* שלוחה 2 -לכניסה למכרז. לשירותך תמיד המרכז הארצי למשכנתאות

היי אשמח לתת לך הצעה לביטוח משכנתא חיים+מבנה+צד ג' 500,000 + חודשיים חינם. סנדרה :)

שלום, את מוזמנת ליצור עמנו קשר וניתן לך את המחיר הטוב ביותר בהתאם לכיסוי שתבחרי, בביטוח סיעודי קיימת אפשרות לרכוש גובה פיצוי בהתאם ליכולת הכלכלית שלך.

ביטוח חיים וביטוח נכס בביטוח חיים: במקרה של פטירה חלילה, הבנק רוצה להבטיח את המשך קבלת התשלום שהתחייבתם אליו. לרשותכם סוכנות מעגלי ביטוח. בביטוח נכס: הבנק דורש להבטיח את שלמות הנכס כל עוד הוא משועבד לבנק בצורת משכנתא. לרשותכם סוכנות מעגלי ביטוח.

קנינו בית בשווי של 1,500,000 ₪. לקחנו משכנתא בסך: 900,000 ₪ את היתרה שילמנו מכספנו שלנו. באיזה גובה מבוטח הנכס? האם יש כיסוי מלא לנכס?

חיים שלום.הנכס מבוטח אך ורק על החלק שנילקח בהלוואה למשכנתא וכך גם הכיסוי רק לאותם 900,000 ₪ שנלקחו כהלוואה. לרשותכם סוכנות מעגלי ביטוח

האם חובה לבצע ביטוח משכנתא מהבנק המלווה?

לא קיימת חובה כזו. ניתן לערוך ביטוח בכל חברה שתבחר. החשוב מכל שהביטוח יכסה את כל סכום ההלוואה שתיקח וכי הפוליסה תהיה משועבדת לבנק. לרשותך סוכנות מעגלי ביטוח.

סכום הביטוח משוכלל מ: סכום המשכנתא, אורך התקופה ורבית על ההלוואה ובחירת מסלול פרמיה. לרשותכם סוכנות מעגלי ביטוח

שלום ערכתי סקר לגבי ביטוח החיים למשכנתא קיימת, נתתי לכל חברה את אותם הפרטים לגבי תמהיל המשכנתא שבידי: כמה הלוואות קיימות, איזה סכום נותר לכל הלוואה, מהי הריבית ולכמה שנים. ביקשתי לקבל את השתנות הפרמיות העתידיות בהתאם ליתרת המשכנתא בכל אחת מן השנים העתידיות ועד לסיום תשלומי המשכנתא. מטרידה אותי ביותר העובדה שכל גוף מציג סכום שונה כיתרת המשכנתא בכל שנה. 1) איך אדע מי צודק? האם זה תפקידי לבקר ולודא שהגוף המבטח אחראי דיו ומבטח בסכום התואם את היתרה בבנק? 2) מה קורה במצב בו ארע מקרה מוות והסכום המכוסה על ידי חברת הביטוח נמוך מרישומי הבנק? 3) האם התשובה לשאלה 2 משתנה במקרה שהסוכנות המבטחת (בסכום נמוך מהיתרה בפועל) הינה סוכנות של הבנק? 4) במקרה מוות , האם חברת הביטוח מחוייבת לשלם גם את עמלת הפרעון המוקדם? תודה שרון

שלום קיבלתי מסוכן הביטוח טבלה רב שנתית אשר בה הפרמיה משתנה בהתאם לסכום הכיסוי הביטוחי של המשכנתא. האם הסכום לכיסוי הביטוחי במשכנתא אמור לכלול את עמלת הפרעון המוקדם או את הריבית לסילוק?

אני עכשיו רציתי לשנות חברת ביטוח אבל לנו יש מסלולים שונים והראשון שמסתיים הוא לאחר 17 שנה ו 4חודשים ואחרון לאחר 27 ו4 חודשים בהצעות מחיר החברות נותנות הצעה לשנה שלמה ואני שואלת אותם אם אני מסלקת הלוואה הראשונה למה אני צריכה עוד 8 חודשים להמשיך לשלם עליה והם עונים לי שזה ברירת מחדל.באם נתקלתם בזה?

שלום, ניתן לרכוש ביטוח למשכנתא אך ורק לגובה ההלוואה ולזמן שבה מסתיימת ההלוואה, אין שום התחיבות לשלם כאשר מסתיימת המשכנתא.

1 | 2