מה הן קבוצות משכנתא?

קבוצות צרכנות המשיגות מחירים נוחים ותנאים טובים יותר מלקוח בודד קיימות בתחומים רבים. עולם המשכנתאות בהיותו מורכב מאוד, תחום שקשה להבין את מהותו ולייעץ בו בצורה מקצועית לא ראה עד היום קבוצה צרכנית. ייעוץ למשכנתאות תמיד נעשה 'אחד על אחד' וכך גם המשא ומתן מול הבנקים. עד היום אין חברת ייעוץ למשכנתאות אשר 'הרימה את הכפפה' ואיגדה נוטלי משכנתא לכוח צרכני משמעותי. המרכז הארצי למשכנתאות החליטה להיות הראשונה ולאגד במסגרת גוף אחד משכנתא בקבוצות רכישה.

למה לקחת משכנתא בקבוצה?

כוחו של הצרכן הבודד מול הבנק קטן ויכולת המיקוח שלו לא גדולה – לא כך בקבוצת משכנתא. קבוצת משכנתא המאגדת בתוכה נוטלי משכנתאות יכולה להשיג תנאים אטרקטיביים יותר ולו בשל העובדה שהיא כוללת מספר רב של חוזים פוטנציאליים ארוכי טווח עבור הבנק.

איך לקחת משכנתא בקבוצה דרך מאושרים - המרכז הארצי למשכנתאות?

במאושרים - המרכז הארצי למשכנתאות, אנו שמחים להציג את קבוצת המשכנתא הראשונה בישראל לכלל המתעניינים בלקיחת משכנתא. התהליך שלנו קל ופשוט, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירשם לשירות ולהגיע לכנס שלנו. בכנס תקבלו הסבר מלא על כל השירות שאנו מעניקים, על עולם המשכנתאות וכל האפשרויות העומדות בפניכם. לאחר מכן אנו נבחן את הנתונים הפיננסיים שלכם ונתאים לכם תמהיל משכנתא אופטימאלי. כל קבוצה בעלת נתונים דומים הופכת להיות קבוצת משכנתא בעלת כוח מיקוח צרכני רב מול הבנקים. כמובן שאנו עושים את כל המשא ומתן עבור הקבוצה.