מאושרים! המרכז הארצי למשכנתאות

חברת פאי המרכז למשכתנאות בע''מ, מאושרים! המרכז הארצי למשכנתאות החלה את פעילותה בשנת 2004 כחברה לייעוץ, ליווי וסיוע למבקשים לקחת משכנתא. מטרת החברה להוות מקור חוץ בנקאי, מקצועי ואובייקטיבי הפועל למען לקוחותיה במטרה להשיג את תנאי המשכנתא הטובים ביותר.

במרכז הארצי למשכנתאות יעמוד לרשותכם צוות מקצועי המורכב מאנשי כספים, יועצי משכנתאות, כלכלנים ועובדי בנק לשעבר המכירים את המערכת הבנקאית לאורכה ולרוחבה. יחד אתכם, הצוות המקצועי של המרכז יבנה לכם את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר לצרכים הפיננסים שלכם.

החברה ליוותה מאז הקמתה אלפים רבים של לוקחי משכנתאות ועזרה להם לחסוף עשרות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא בזכות כוח אדיר של החברה מול כל הבנקים בישראל וארגון של קבוצות משכנתא אשר מהוות כוח קנייה עצום מול הבנקים ועוזרים להשיג את התנאים הכי טובים שניתן בכל נקודת זמן.

הכי חשוב, הכל מתבטא בהחזר חודשי הנמוך ביותר לכל סכום משכנתא.


מאושרים איתכם לאורך כל הדרך: חיסכון כספי, קיצור תהליכים.

צוות מומחי המשכנתא במאושרים פועל מתוך מחוייבות לספק את מסלולי המשכנתא כך שיתאים לכל משפחה באופן אישי ולעזור לקהל לקוחותינו לחסוך מאות או אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא.

צוות מומחי המשכנתא במאושרים יבצע עבורכם את כל הפעילות הבירוקרטית והטכנית סביב נטילת משכנתא כולל הוצאת כל האישורים הדרושים מהבנק, מהטאבו מרואה החשבון וכו'.
החברה תלווה ותסייע לכם משלב הבדיקות והבירורים ועד לנטילת המשכנתא.


ניסיון באישור משכנתא למסורבים בבנק

מאושרים מתמחה בסיוע וליווי נוטליי משכנתא למסורבים על ידי הבנקים. ביכולתו של הצוות המקצועי שלנו למצוא משכנתא גם למסורבי משכנתא המתקשים ביותר. מאושרים היא החברה היחידה בתחום שעושה שימוש בהון עצמי ומעניקה הלוואות גישור ללווים בכדי לסייע להם מול תהליכי הוצאה לפועל וכינוס נכסים. 

הניסיון הרב, ההשקעה בכל לקוח והידע המקצועי של המרכז הארצי למשכנתאות מאפשר לנו להשיג עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר, הנוחה ביותר והחסכונית ביותר.

 

מאושרים משכנתאות- פתרונות גם למסורבים בבנק, ולמסורבי משכנתא מול הוצאה לפועל