מה מייחד את דיסקונט למשכנתאות?

דיסקונט למשכנתאות, הוא מהבנקים הבולטים הפועלים היום בישראל בתחום מתן המשכנתאות, והוא תופס נתח משמעותי למדי בקרב שוק המשכנתאות. דיסקונט למשכנתאות הוא כמובן בנק שהוא חברת בת של בנק דיסקונט הישראלי. הוא מציע היום מגוון רחב למדי של מסלולי משכנתא - כולל מסלול מיוחד אותו הוא מכנה "המסלול". הבנק מעניק שירותים לכל פונה, כולל אוכלוסייה שאינה נמנית עם בעלי חשבונות בבנק דיסקונט, אלא בבנקים אחרים בארץ.

קצת פרטים על "המסלול" של דיסקונט למשכנתאות

"המסלול" אשר דיסקונט למשכנתאות מציע ללקוחותיו, הוא למעשה מסלול מיוחד מאד לתשלום משכנתא, בטווח שבין 18 שנה ל36 שנה. מדובר על משכנתא שהיא צמודה למדד, והריבית שלה מתעדכנת למעשה פעם אחת לאורך תקופת המשכנתא. יתרה מזו - המשכנתא הזו מאפשרת לכם בדיוק בתקופה שבה הריבית משתנה ומתעדכנת - לפרוע אותה, מבלי שתצטרכו לשלם דמי היוון על כך שפרעתם את המשכנתא באמצע חיי ההלוואה. הדבר הזה יכול לסייע מאד לאנשים שקיבלו הזדמנות עסקית טובה להיפטר מהמשכנתא שלהם, ומעוניינים לפרוע אותה בטרם הגיע זמן סיומה.

ועוד יתרונות נוספים

מעבר לכך, דיסקונט למשכנתאות מציע ללקוחותיו יתרונות אחרים נוספים. כך לדוגמה, הבנק נחשב כטוב מאד עבור קבוצות רכישה למיניהן שמתארגנות ביחד לצורך  רכישת נכס נדל"ן. בנוסף, הבנק מציע ללקוחותיו בחו"ל תנאים מיוחדים ונוחים מאד לנטילת משכנתא.