מידע על בנק לאומי למשכנתאות

בנק לאומי למשכנתאות, הוא כמובן חברת בת של בנק לאומי לישראל, והוא פועל החל משנות ה20 בתחום המשכנתאות באישור מלא של משרד האוצר. מבחינת הבנקים למשכנתאות, בנק לאומי למשכנתאות נחשב לאחד מהבנקים הגדולים ביותר בשוק, והוא למעשה נמצא במקום השני מבחינת נתח השוק שהוא תופס. בנק לאומי למשכנתאות מחזיק בסניפים רבים ברחבי הארץ כולה, ומעניק שירותים לכל פונה בין אם הוא מנהל את חשבונותיו בבנק לאומי ובין אם הוא מנהל אותם בכל בנק אחר. אז מה הבנק יכול להציע לכם?

שירותים מיוחדים של בנק לאומי למשכנתאות

בנק לאומי למשכנתאות, מציע לכם בין השאר ביטוח EMI. זהו שירות מיוחד, שמאפשר ללקוחות למעשה לקחת משכנתא עם אחוזי מימון גבוהים יחסית של הבנק עבור המשכנתא. במצב כזה, הבנק יכול לממן עבורכם גם 70% מגובה המשכנתא - ומדובר על סכום נכבד מאד. שירות אחר שהבנק יכול להציע לכם, הוא לקחת פסק זמן מתשלום המשכנתא למשך שלושה חודשים - ובמצב כזה תשלומי הקרן והריבית נדחים, ולכם יש הפסקה קלה שיכולה להתאים בתקופות של לחץ כלכלי.

ומה עוד אפשר לקבל?

בנק לאומי למשכנתאות מפעיל אף שירותים נוספים, מצומצמים יותר. לדוגמה השירות של "רצים בשבילך", שבו הבנק מתחייב עבורכם לטפל בכל הניירת ובכל הביורוקרטיה של הגשת המשכנתא, ולחסוך לכם זמן וכאבי ראש מיותרים.