בואו להכיר את טפחות נדל"ן

טפחות נדל"ן הוא הבנק למשכנתאות שפועל מטעם בנק מזרחי-טפחות. למרות שמזרחי-טפחות הוא בנק קטן יחסית ביחס לבנק לאומי ובנק הפועלים, הרי שדווקא טפחות נדל"ן הוא הבנק למשכנתאות הגדול ביותר שפועל היום בארץ, מבחינת נתח השוק שהוא תופס. הבנק מציע ערוצי משכנתא מגוונים לכל פונה ופונה תוך התאמה מלאה למצב הכלכלי של הפונים אליו, ויצירת מסלול שיהיה נוח עד כמה שניתן ללווים באשר הם. איך זה שרוב האנשים בארץ, מעדיפים לגשת לבנק זה לצורך נטילת משכנתא?

טפחות נדל"ן מציע גמישות רבה

ייתכן שסוד ההצלחה של טפחות נדל"ן הוא בגמישות הרבה שהבנק מגלה כלפי לקוחותיו. הוא מאפשר לכם לקחת משכנתא לא רק כאשר אתם רוצים לקנות נכס משלכם. הוא מציע גם מסלולים מיוחדים למי שרוכשים נכס לצורך השקעה ולא לצורך מגורים. כמו כן, הבנק מאפשר לכם לקחת משכנתא מיוחדת כאשר אתם מעוניינים לשפץ נכס נדל"ני מסוים. הבנק אף מוכן להעניק לכם הלוואות נוספות בסכומים נמוכים יותר (עד 30 אלף ש"ח) שיהיו ללא הצמדה וללא ריבית.

והבנק כמובן מייעץ ומסייע

כמובן שיתרון נוסף של טפחות נדל"ן, הוא בכך שהבנק מסייע לכם תמיד וכולל רשת פריסה נרחבת למדי על פני כל הארץ. ניתן גם לקיים התייעצות דרך הטלפון ודרך מוקדי השירות באינטרנט, כדי שתוכלו להכיר את מסלולי המשכנתא השונים.