אם אתם זקוקים לרכב חדש, או למימון לכל פרוייקט שהוא (מטיול בר מצווה של הילד ועד לשיפוץ בדירה), אתם לא חייבים שיהיה לכם הון גדול בבנק. בעזרת הלוואה בשעבוד רכב, תוכלו להשיג סכומים גדולים בריביות מצויינות - עד 85 אחוזים משווי הרכב, או 100 אחוז במקרה של רכישת רכב חדש. יותר מכך, החלק הטוב ביותר הוא שהכסף יכול להיות אצלכם בחשבון תוך 24 שעות.

אז איך לוקחים את ההלוואה בתנאים המשתלמים ביותר? כל הפרטים בכתבה שלפניכם.

מה היא הלוואה בשעבוד רכב?

הלוואה בשעבוד רכב היא למעשה הלוואה שבה הרכב שלכם מהווה ערבות ליכולת שלכם להחזיר את הסכום שלקחתם. בצורה זו, הגוף ממנו אתם לוקחים את ההלוואה יכול להיות רגוע. כך הוא יכול להעניק לכם תנאים טובים, אישור הלוואה מהיר עד 24 שעות, ריביות לא גבוהות, וכו'.

לאילו מטרות ניתן לבצע הלוואה בשעבוד רכב?

הלוואה בשעבוד רכב מתחלקת לשני סוגים. הסוג הראשון הוא הלוואה לכל מטרה, והסוג השני הוא הלוואה לרכישת רכב (מימון לרכב חדש). לפניכם הסבר קצר על כל אחד מהסוגים.

הלוואה לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה, כשמה כן היא: מיועדת למימון של כל מה שאתם צריכים, החל מאירועים משפחתיים או טיול לחו"ל ועד לשיפוץ של הבית או צרכים רפואיים שונים. היא מיועדת לכל מי שיש ברשותו רכב, משאית, אופנוע וכו'. גובה ההלוואה הוא עד 85 אחוזים מעלות הרכב עצמו, כך שככל שהרכב שלכם יקר יותר - כך תוכלו לקח תהלוואה גבוהה יותר.

למעשה, הלוואה בשיעבוד רכב לכל מטרה היא יעילה גם במקרים בהם אתם צריכים מימון דחוף - שכן היא אחת ההלוואות היחידות שמאפשרות לכם לקבל את הכסף לחשבון תוך 24 שעות.

חשוב לציין שגם כשהרכב משועבד, אתם יכולים להמשיך ולהשתמש בו כרגיל.

הלוואה בשעבוד רכב

הלוואה למימון רכב

הלוואה זו מאפשרת לכם למעשה לרכוש רכב חדש - גם אם כרגע, אין לכם כסף בחשבון הבנק. אתם למעשה לוקחים את ההלוואה בשעבוד הרכב החדש שלכם, והוא זה שמהווה את העירבון. הרכב יישאר משועבד לבנק (או לכל גוף אחר ממנו לקחתם את ההלוואה), עד שתסיימו לשלם את הסכום במלואו.

החלק הטוב הוא שלאורך כל התקופה הזו, תוכלו כבר להתחיל להשתמש ברכב החדש והנוצץ שלכם. ההלוואה הזו למעשה מייתרת את הצורך המעיק לחסוך במשך חודשים על חודשים לפני שאתם רוכשים רכב חדש.

תוך כמה זמן מקבלים את ההלוואה?

בניגוד לסוגים אחרים של הלוואות, אשר מחייבות אתכם לעבור תהליכים ארוכים של אישורים ובקשות, כאן הסיפור הוא אחר לגמרי. הלוואה בשעבוד הרכב מאפשרת לכם לקבל אישור מהיר במיוחד - תוך שעה מרגע הבקשה. לאחר מכן, הכסף יועבר אליכם לחשבון תוך 24 שעות. בצורה הזו, אתם יכולים לקבל את הסכום אשר לו אתם זקוקים במהירות, מהיום למחר, בלי לחכות. זה מה שהופך את ההלוואה הזו לכל כך פופולרית.

יתרונות וחסרונות

אם מסתכלים על הדבר מכל הכיוונים - להלוואה בשעבוד רכב אין הרבה חסרונות (או בכלל). הנה הם שלושת היתרונות המרכזיים:

  • קבלת אישור הלוואה מיידי (עד שעה מרגע הבקשה)
  • קבלת הכסף לחשבון תוך עשרים וארבע שעות - מהיום למחר
  • אפשרות לקבלת הלוואה לכל מטרה בגובה של עד 85 אחוזים מערך הרכב שבבעלותכם
  • אפשרות למימון רכב בגובה של עד 100 אחוז מהרכב המבוקש

לקחת הלוואה עם מאושרים - המרכז למשכנתאות

אנחנו במאושרים מעניקים לכם את האפשרויות הטובות ביותר לקבלת הלוואה משתלמת ומהירה. אם אתם זקוקים לכסף מהיום למחר, או פשוט רוצים להשתמש בנכס אשר ברשותכם כביטחון להלוואה, אנחנו נעמיד לרשותכם את כל המומחים הטובים ביותר בתחום אשר יעזרו לכם לעשות זאת.

צרו איתנו קשר עוד היום דרך האתר.