היתרון של ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאותאם אתם מתלבטים האם כדאי לכם לקחת בשלב זה משכנתא, אתם יכולים לשים בקלות סוף להתלבטות שלכם, ופשוט לפנות אל ייעוץ משכנתאות שהוא שירות חיצוני לבנקים. השירות של ייעוץ משכנתא יוכל לבחון את הנתונים שלכם באופן אובייקטיבי, וכך גם את ההצעות שקיבלתם מהבנקים. חברת מאושרים - המרכז הארצי עבור יעוץ משכנתאות פרטי מציעה תחילה ללקוחותיה פגישת יעוץ משכנתא ללא עלות, וללא התחייבות.

חובה לזכור כי משכנתא אינה דומה לשום הלוואה אחרת שלקחתם בעבר או תיקחו בעתיד. היא גבוהה יחסית ונמשכת לאורך טווח שנים רחב. בהיותה כזו הרי נדרשת הכנה נכונה ותכנון מושכל בטרם תחליטו איזו משכנתא לקחת.

יועץ משכנתאות פרטי - האנשים שנמצאים בקשר עם הבנקים

האנשים שעומדים מאחורי השירות של ייעוץ משכנתאות, הם אנשים שנמצאים בקשר עם הבנקים באופן יומיומי. מרבית מהאנשים הללו אף עבדו קודם לכן בבנקים השונים, ולכן קיבלו וצברו ניסיון רב בעבודה עימם. יחד עם זאת, המרכז הארצי למשכנתאות פועל כסוכן נפרד אשר אינו מזוהה או מחוייב לאף גוף בנקאי, אי לכל פועל לטובת הלקוח במקום הראשון.
צוות המרכז הינו צוות מקצוענים המבוסס על כלכלנים ועובדי בנק לשעבר המתמחים ברזי תהליכי ייעוץ משכנתאות בבנקים השונים. הצוות מאומן לביצוע ייעוץ משכנתאות בצורה יעילה ומהירה תוך שיש לו הכלים לפיתרון מכשולים שונים בדרך לקבלת המשכנתא המיוחלת.

ייעוץ משכנתא - התהליך משתלם בכל מקרה

כברוקרים מורשים ברשימה מצומצמת בבנקים המרכזיים בישראל, המרכז הארצי למשכנתאות מקבל הצעות לריביות נמוכות יותר, כמו כן מקבל תעדוף בתהליך הבנקאי, אפשרות לקבלת מקדמה נמוכה ויכולת השפעה על אישור קבלת משכנתא במידה ויש קושי. לכן בכל מקרה, כדאי לכם לפנות לשירות של יעוץ משכנתאות פרטי, שכן לא משנה על איזה חיסכון מדובר - הוא יהיה משתלם עבורכם. העמלה אשר השירות לוקח היא רק מספר אחוזים בודדים, מכלל החיסכון הכולל שהצלחתם להשיג בעזרת השירות, וכך בכל מקרה אתם שומרים על חיסכון גבוה במיוחד לאורך השנים.

סוגי משכנתאות והלוואות שכדאי להכיר