משכנתאות כיום ניתנות לא רק לצרכי רכישת דירה, היום ניתן לקחת משכנתא כנגד שעבוד נכס קיים ולהשתמש בסכום לשיפוץ נכס קיים.. קבוצת משכנתא לשיפוץ מאגדת בעלי נכסים שרוצים לקחת משכנתא כשעבוד על הנכס שלהם והופכת אותם לכוח קנייה אדיר מול הבנקים.


איך קבוצת משכנתא לשיפוץ עוזרת לך?

קבוצת משכנתא להלוואה עוזרת לך להיות חלק מכוח צרכני גדול, להשיג תנאים טובים יותר עבור המשכנתא הפרטית שלך על ידי התחברות לקבוצה גדולה וחזקה של נוטלי משכנתאות. בדומה לקבוצות רכישה המקובלות בשוק הנדל"ן, גם קבוצת משכנתא להלוואה מחזיקה בכוח מיקוח רב יותר מן היחיד מול הבנקים. עם קבוצת משכנתא להלוואה אתה יודע שתקבל את העסקה הטובה ביותר עבורך, כדאית פי כמה וכמה מכל הצעה שתקבל מהבנקים כלקוח בודד.

קבוצת משכנתא לשיפוץ עם ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות

במרכז הארצי למשכנתאות אנחנו לא רק מרכיבים קבוצת משכנתא לשיפוץ מלווים אקראיים, אנחנו מסווגים כל לווה לקבוצה בה הוא יכול להשיג את המשכנתא הטובה ביותר. לאחר הרשמה לקבוצת המשכנתאות אנחנו בוחנים את מצבו הפיננסי ואת התיק הכלכלי של כל לווה, קובעים החזר חודשי אופטימאלי, את פיזור הסיכונים הטוב ביותר ללווה, בוחנים היטב את כל המסלולים ותמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורו. רק לאחר מכן אנו מצרפים אותו אל קבוצת משכנתא לשיפוץ המתאימה לו. כמובן שהליווי הצמוד ממשיך לכל אורך תהליך נטילת המשכנתא.