מיחזור משכנתא עשוי להיות מורכב יותר מנטילת משכנתא 'מאפס', כדי להשיג עסקת מחזור משכנתא כדאית יש צורך בלא מעט יכולת מיקוח ומשא ומתן מול הבנק. קבוצת מחזור משכנתא מחזיקה בכוח צרכני גדול מול הבנקים, היא יכולה לעזור להשיג תנאי מחזור משכנתא מעולים לכל חברי הקבוצה.

הצטרפות אל קבוצת מחזור משכנתא – לעשות את הבחירה הנכונה!

בעלי משכנתאות רבים לא מודעים לכלל האפשרויות הפתוחות בפניהם בעולם המשכנתאות כיום, חלקם לא מודעים להטבות המפליגות שהבנקים מציעים לאומת משכנתאות בעבר. יחד עם זאת, הבנת המסלולים השונים, חישובי הריבית, התנאים של מחזור המשכנתא וכו' אינה פשוטה גם כן. הצטרפות אל קבוצת מחזור משכנתא תעזור גם לכם למחזר את המשכנתא שלכם בתנאים הטובים ביותר, כקבוצה בעלת כוח צרכני ניכר, גישה לכל המידע המקצועי הדרוש וליווי צמוד של המרכז הארצי למשכנתאות.

קבוצת מחזור משכנתא בליווי יועץ משכנתאות מומחה

במרכז הארצי למשכנתאות אנו מלווים כל קבוצת מחזור משכנתא המאגדת בתוכה לקוחות בעלי נתונים דומים עם יועץ מקצועי. יועץ המשכנתאות שלנו יבחן כל לקוח ותיק המשכנתא שלו באופן פרטני ואת כלל התיקים כקבוצה. היועץ יתאים ללווים את המסלול הטוב ביותר הקיים כיום וינהל עבורם משא ומתן מול הבנק על מנת להשיג החזרים חודשיים נוחים יותר, תמהיל משכנתא משתלם יותר, ריבית נמוכה יותר ותנאים מועדפים. קבוצת מחזור משכנתא בליווי יועץ משכנתאות מקצועי היא הדרך הטובה ביותר למחזר את המשכנתא שלכם.