חשוב לציין: השירות מתאים רק לבעלי נכס בלבד!

איחוד לתוך משכנתא הוא מהלך פיננסי חכם, אשר מאפשר לכם להשתמש בנכס שברשותכם על מנת להפחית את הריביות שאתם משלמים בגין ההלוואות, ולהשיג פריסה נוחה יותר של התשלומים. אך כמו כל דבר בתחום הפיננסי, גם כאן דרוש ידע מקדים והיכרות מעמיקה עם המערכת הבנקאית על מנת להשיג את התנאים הטובים ביותר.

במאמר הבא אנחנו הולכים להסביר לכם בשפה פשוטה, צעד אחרי צעד, איך גם אתם יכולים לעשות זאת בקלות. 

 

איחוד של הלוואות לתוך משכנתא - מה הוא?

איחוד הלוואות ללא משכנתא (או כמו שקוראים לו בבנקים, "משכנתא לכל מטרה") הוא הליך שמאפשר לכם לקחת הלוואה בתנאים נוחים ומשתלמים, אשר בעזרתה תוכלו לחסל את כל החובות הקיימים שלכם. ההלוואה נלקחת כנגד נכס נדל"ני - בית, דירה או מגרש, ויכולה להתבצע בין אם אתם משתמשים בשטח למטרות מגורים ובין אם לאו.

למי זה מתאים?

משכנתא לכל מטרה מתאימה למי שיש לו הרבה הלוואות קטנות, שהריביות ופריסת התשלומים שלהן היא לא בתנאים טובים. בנוסף, היא יכולה להתאים למי שמתקשה לעקוב אחר ההלוואות הקטנות - אם אתם לא מצליחים לחשב את ההחזר החודשי הנוכחי שלכם ולא רואים את האור בקצה המנהרה, כנראה שמדובר גם בכם…

 

מה הם היתרונות של איחוד ההלוואות?

משכנתא לכל מטרה מאפשרת לכם ניהול הרבה יותר קל וחסכוני של ההלוואות שלכם. במקום לנסות שוב ושוב לעקוב אחרי עשרות שורות צפופות בחשבון העובר ושב ובכרטיסי האשראי, כל החובות יהפכו למספר אחד ברור שאחריו ניתן לעקוב ביתר קלות מחודש לחודש. מדובר למעשה בהלוואה לסגירת חובות, אשר "עושה את העבודה" בצורה יעילה ביותר.

איחוד הלוואות לתוך משכנתא

האם התנאים של משכנתא לכל מטרה הם טובים יותר מתנאים של הלוואות אחרות?

בהחלט כן. המשכנתא תאפשר לכם לקבל תנאים טובים הרבה יותר - הן מבחינת הריבית והן מבחינת אפשרויות פריסת התשלומים. זאת מכיוון שאתם מעמידים את הנכס שלכם כנגד ההלוואה, והבנק יכול להיות רגוע יותר בנוגע ליכולת שלכם לעמוד בהתחייבות ולהעניק לכם הטבות שונות. 

זאת בניגוד להלוואות רגילות (עו"ש ואשראי), בהן נגבות ריביות גבוהות אשר נובעות מהעובדה שאין שום דבר העומד כנגד ההלוואה.

 

האם יש גם חסרונות?

במקרים מסוימים, למשכנתא לכל מטרה יכולים להיות גם חסרונות. החיסרון המרכזי הוא שהתהליך מומלץ אך ורק למי שלא מעוניין לקחת עוד הלוואות ולהעמיק את החוב, אלא למי שמעוניין לצאת מהמעגל המתיש הזה. 

אם אתם מתכוונים לקחת עוד הלוואות בעתיד הקרוב, חשוב שתדעו שלא בטוח שיהיה ניתן להכניס אותן תחת המשכנתא - כל מקרה לגופו.

 

איך משיגים תנאים טובים במשכנתא לכל מטרה? 

יש שני כללי זהב אשר יבטיחו לכם את התנאים הטובים ביותר. הראשון הוא עבודה עם איש מקצוע, לרוב זה יהיה יועץ משכנתאות ותיק בעל היכרות עם השוק הפיננסי. הכלל השני הוא מיקוח - אף פעם אל תסתפקו בהצעה מבנק אחד, אלא ערכו סקר שוק מקיף ומעמיק. אל תשכחו שגם ההצעות שתקבלו הן לא תמיד סופיות - אפשר לפנות לבנקאי על מנת לנסות ולהשיג תנאים טובים יותר. עם קצת נחישות, תוכלו לחסוך הרבה כסף בריביות.

 

משכנתא לכל מטרה עם מאושרים - המרכז למשכנתאות 

אנחנו במאושרים עוסקים בכל סוגי המשכנתאות, ומעניקים ללקוחותינו מגוון שירותים מתקדמים. אנחנו עובדים עם אנשי מקצוע מנוסים, מה שמאפשר לנו להגיע לתוצאות מצויינות פעם אחרי פעם. 

אם אתם מעוניינים לסגור את החובות אחת ולתמיד, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקבוע איתנו שיחה - פשוט כתבו לנו, ונחזור אליכם בהקדם.

חשוב לציין: השירות מתאים רק לבעלי נכס בלבד!