חשוב לציין: השירות מתאים רק לבעלי נכס בלבד!

נכון להיום, כמעט חצי ממשקי הבית בישראל נמצאים במינוס. יוקר המחייה הפך לבלתי אפשרי, ומיליוני אנשים במדינה כורעים תחת עומס ההלוואות, המשכנתאות, הריביות, העמלות והאשראי. יתרה על כך, פעמים רבות הבנקים לא ששים לספר לנו על דרכים אשר באמצעותן נוכל לחזור ולעמוד על הרגליים. 

לקוחות מאושרים משכנתאות ממליצים על איחוד הלוואות

אז מה עושים?

בעמוד הבא אנחנו הולכים לספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על איחוד הלוואות - הפתרון שיעשה לכם הרבה סדר בבלאגן של החובות וההלוואות, כדי שאתם תוכלו לקבל החלטה מושכלת בנוגע לעתיד. כל הפרטים לפניכם.
 

איחוד הלוואות - מה זה אומר?

איחוד הלוואות משמעו לקחת את כל ההלוואות שלכם מהגופים הבנקאיים והחוץ בנקאיים, ולהפוך אותן להלוואה אחת גדולה. 

כך ניתן להחזיר את החוב בפרישת תשלומים רחבה, ולשלם פחות מידי חודש. בנוסף, לאיחוד הלוואות יש גם יתרון מנטלי וארגוני, שכן כבר לא צריך לעקוב אחרי עשרות חובות ומסמכים. הכל מתרכז במקום אחד מסודר, ובליווי של אנשי מקצוע שיודעים בדיוק מה הם עושים.

מי הם הגופים אשר להם אנחנו חייבים כסף?

בעבר, אם היינו צריכים לקחת הלוואה, היינו פונים לבנק. כיום יש עשרות גופים חוץ בנקאיים שמציעים הלוואות - חברות אשראי, חברות למימון רכב, משכנתאות, ואפילו שוק אפור (אנחנו כמובן מקווים שעוד לא הגעתם לשם).

בקיצור - לפעמים אי אפשר למצוא את הידיים והרגליים בתוך כל המסמכים והביורוקרטיה. אם אתם מרגישים שאתם הולכים לאיבוד, אתם לא לבד.

מהו התהליך של איחוד הלוואות?

איחוד הלוואות הוא תהליך שנותן הרבה מרווח לנשימה, אבל כדי לעשות אותו נכון - יש צורך בליווי של אנשי מקצוע בעלי ניסיון והבנה מעמיקה של תחום הפיננסים. לאיש המקצוע שתבחרו צריך להיות רקע בעבודה עם בנקים וחברות אשראי. במסגרת התהליך, אנחנו למעשה "ממירים" את כל ההלוואות הקיימות בהלוואה אחת חדשה.

כשמבצעים את התהליך נכון, ההלוואה החדשה תהיה בעלת תנאים נוחים, ריביות נמוכות ופרישת תשלומים רחבה הרבה יותר מאשר ההלוואות הקודמות.

איחוד הלוואות מבית מאושרים משכנתאות

מי יכול לקבל איחוד הלוואות?

איחוד הלוואות מיועד לכל מי שברשותו הלוואות רבות שהוא לא מצליח לעקוב אחריהן. פעמים רבות, הלוואות ומינוס באשראי גוררים ריביות כבדות, אשר בשלבים מתקדמים קשה מאוד עד בלתי אפשרי לדעת מהי הריבית שתשולם עבורם בעוד מספר שנים. במצב כזה, איחוד הלוואות הוא פתרון אפשרי שיכול להוות עזרה. 

איחוד הלוואות מתבצע כנגד נכס - או במילים אחרות, לקיחת משכנתא. 
 

יתרונות של איחוד הלוואות

  • פרישת תשלומים רחבה יותר - כלומר, החזר חודשי נמוך

  • סדר וארגון - במקום עשרות הלוואות, יש רק אחת 

  • יכולת לצפות את ההוצאות החודשיות לטווח הארוך

  • ליווי של אנשי מקצוע לכל אורך הדרך

  • ריביות נמוכות יותר מאשר של חברות האשראי

 

מה יכול לקרות אם לא אבצע איחוד הלוואות?

במקרים מסוימים, אנשים עלולים לקבל את ההחלטה שלא לבצע איחוד הלוואות ולהמשיך לשלם את החובות לחברות האשראי בתוספת ריבית דריבית. 

החזר חודשי גבוה

החזר חודשי גבוה של מספר גדול של הלוואות יכול להקשות על ההתנהלות הכלכלית השוטפת, ובכך להעמיק את הבור שאתם נמצאים בו מידי חודש.

אי סדר בהתנהלות הכלכלית

הלוואות רבות יכולות לגרום לבלאגן בהתנהלות החודשית. פעמים רבות, אנחנו לא יודעים מהו הסכום שאנחנו עתידים לשלם, ולכן לא מצליחים ליצור תכנון חודשי יעיל של תזרים המזומנים.

מיטל אדרי מייסדת מאושרים, מדברת על איחוד הלוואות בערוץ 14

איך לבחור איש מקצוע המתמחה באיחוד הלוואות?

למרות שמדובר בתהליך שניתן לבצע באופן עצמאי, עדיף לבחור באיש מקצוע שיוכל להשיג לכם את התנאים הטובים ביותר. כיום, ניתן למצוא אנשי מקצוע פרטיים, שיתנו לכם תמונת מצב אובייקטיבית יותר מאשר זו שתקבלו מהבנקים. 

איחוד הלוואות פרטי

ליווי של איש מקצוע פרטי מבטיח לכם שהאינטרסים שלכם נשמרים. בצורה זו, אתם יכולים לקבל פרספקטיבה אובייקטיבית בנוגע למצב ההלוואות שלכם ולאפשרויות הכדאיות ביותר.

איחוד הלוואות בבנק

איחוד הלוואות בבנק הוא אפשרות נוספת, אשר יכולה להיות יעילה עבור מי שההלוואות המשמעותיות והמכבידות ביותר שלו הן ההלוואות הבנקאיות.

איחוד הלוואות מבית מאושרים

מתי לא כדאי לבצע איחוד הלוואות?

למרות היתרונות הרבים של איחוד הלוואות, קיימים שני מצבים בהם לא מומלץ ואף לא ניתן לבצע את התהליך:

כאשר לא נשאר הרבה זמן לסיום ההלוואות

אם לא נותר הרבה זמן עד למועד הפירעון הסופי של כל ההלוואות שלכם, או שאתם עתידים להוותר רק עם הלוואה אחת, מומלץ לוותר על התהליך ולהשקיע בתכנון חודשי יעיל יותר עד למועד ההחזר האחרון ופתיחת דף חדש.

כאשר ביצענו כבר איחוד הלוואות בעבר

איחוד הלוואות הוא תהליך שניתן לבצע אך ורק פעם אחת, לכן אם כבר ביצעתם אותו בעבר - כנראה שזו לא אופציה קיימת עבורכם.
 

הנקודות החשובות שאסור לשכוח

איחוד הלוואות הוא תהליך שיכול לעזור לכם במידה רבה בשליטה על החובות וחזרה למסלול החיים התקין, זאת באמצעות הקטנת התשלום החודשי, פרישה לאורך זמן ויכולת לחזות את הריביות הצפויות לכם. מומלץ לעשות זאת אך ורק בליווי איש מקצוע בעל היכרות וניסיון עם השדה הפיננסי. 

אנחנו ב-"מאושרים - המרכז הארצי למשכנתאות" נשמח לסייע לכם בכל שלב לאורך הדרך, ולהעמיד לרשותכם את היועצים הטובים ביותר. אנחנו מאמינים שלכל אזרח יש את הזכות לקבל את תנאי החזר החוב הטובים ביותר שניתן, ולחיות בנוחות ובכבוד. פנו אלינו דרך תיבת הפניות באתר ונענה בהקדם האפשרי.

חשוב לציין: השירות מתאים רק לבעלי נכס בלבד!