משכנתא למסורבים? גם אם קיבלתם סירוב מהבנק, השאירו פרטים ואנחנו נוכיח לכם שהכול עדיין אפשרי ונפתח עבורכם את הדרך לקבל משכנתא בתמהיל מצוין, מהבנק או גורמי מימון אחרים.

✔️אנחנו נוציא אתכם מהרשימה השחורה של מסורבי משכנתא!

✔️מעל 93% הצלחה!

✔️אישור עקרוני למשכנתא תוך 24 שעות

✔️ 20 שנות מוניטין עם בכירים בעולם הבנקאות שמכירים את המערכת מקרוב

✔️חוסכים לך בירוקרטיה

✔️ ייעוץ וליווי אישי

בדוק עכשיו את זכאותך ע"י השארת הפרטים בטופס

קיבלתם סירוב מהבנקים למשכנתא?

פנו למומחים של מאושרים – אנחנו נפתיע אתכם לטובה עם אישור עקרוני למשכנתא תוך 24 שעות!

חברת מאושרים פועלת מזה 20 שנה ומעסיקה בכירים מעולם הבנקאות המתמחים בהשגת משכנתא למוגבלים, משכנתא חוץ בנקאית, הלוואות למסורבי בנק ועוד. המומחים שלנו מכירים את המערכת מקרוב ומבפנים ובשלב הזה אין לכם שום דבר להפסיד, אלא רק להרוויח מהפניה אלינו.

גם אם הבנק סירב לכם בתוקף וגם אם חברות מימון דחו אתכם, אנחנו יודעים מה לעשות כדי להוציא אתכם מהפלונטר ולעזור לכם לעבור לגור בבית שתמיד חלמתם עליו. צרו קשר כבר עכשיו והסירוב שלכם יהפוך בעזרתנו לתשובה חיובית. במאושרים אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיעה משכנתא - גם לכם!

הבנק מערים עליכם קשיים בגלל דברים שקרו בעבר, אבל אנחנו כאן כדי לעזור לכם בהווה, עם הלוואה למסורבי בנק ומשכנתא למסורבים. לכן אל תתייאשו ואל תאמינו לאף אחד שאומר לכם שזה בלתי אפשרי.

אנו משיגים משכנתא מדי יום לעשרות מסורבי משכנתא שפנו אל הבנק וקיבלו דחיה מצלצלת ואנחנו נשיג משכנתא גם עבורכם!

משכנתא למסורבים

מי מאיתנו לא חלם על כך שיום אחד יהיה לו נכס משלו? ומי לא היה רוצה לדעת שהוא משלם בכל חודש את המשכנתא שלו ולא את המשכנתא של בעל הדירה שבה הוא גר?

עם זאת, כולנו יודעים שהמחירים של הנכסים השונים בישראל גבוהים מאוד ולכן לא פעם קורה שאפילו אנשים שעובדים עשרות שנים לא באמת עומדים במשימה הזאת. זה מה שמוביל אותנו אל פתחו של הבנק, כי אנחנו רוצים לבקש משכנתא שתעזור לנו להגשים את החלום ולקנות נכס.

עם זאת, מה עושים במקרה שבו הבנק אומר לנו "לא"? והאם מסורבי משכנתא יוכלו בכל זאת למצוא עוד תקווה? על כך במאמר שלפניכם.

משכנתא למסורבי בנק - מדוע הבנק מסרב לכם?

עוד לפני שנדבר על האופציות השונות של משכנתא למסורבי בנק, צריך לבדוק למה בכלל הבנק מסרב לעזור לכם ויכולות להיות סיבות מגוונות, כמו לדוגמה:

  1. בנק ישראל קבע בצורה מפורשת שניתן להשתמש כהחזר רק בהכנסות מדווחות. לכן, אם יש בחשבון שלכם הכנסות שאינן צפויות ואין עליהן אסמכתא – הרי שאי אפשר יהיה להתייחס אליהן כבסיס להחזר חודשי על משכנתא בעתיד.
  2. במידה והיו לכם בעבר בעיות בבנק, בין אם זה צ'קים חוזרים או על דבר אחר, הרי שעלול להיות שתקבלו סירוב ולהיות מסורבי בנקים.
  3. אם קיימות בעיות משפטיות שונות ברישום הנכס עלול מאוד להיות שלא תוכלו לקבל אישור למשכנתא כדי לרכוש את הנכס שרציתם.

יש עוד סיבות שבגללן אנשים עלולים לקבל סירוב מהבנק ולכן חשוב להבין לעומק מה בדיוק הסיבה והאם יש מה לעשות בנידון.

משכנתא למסורבים - מה עושים רגע לפני שמוותרים?

חשבתם לרגע לוותר על החלום לקנות דירה כי נכון לעכשיו הבנק לא נותן לכם משכנתא? אם כך, כדאי שתדעו שבהחלט קיים כזה דבר משכנתא למסורבי בנק. משכנתא למסורבים זו משכנתא שבסופו של דבר, למרות שבהתחלה מסורבי בנקים קיבלו תשובה של "לא", כן תוכלו לקבל.

העניין שצריך להבין הוא לא תמיד הפקיד שאיתו אתם מדברים בבנק יעשה הכול כדי לנצל את כל האופציות שעומדות בפניו על מנת לעזור לכם. לכן חשוב להכיר בזכויות שלכם כדי לדעת מה למעשה אתם יכולים לדרוש. יש היום לא מעט דרכי מימון משכנתא שונות שכדאי לכם להכיר ויש הרבה מומחים שיוכלו לייעץ לכם וללוות אתכם לכל אורך הדרך בתהליך הזה.

המשמעות של הגעת מסורבי בנקים עם יועצים מקצועיים

יועצים לענייני משכנתא למסורבי בנק זה בדיוק מה שיוכל לעשות את ההבדל בין זוג שיקבל שוב תשובה שלילית וסופית ובין זוג שיצליח לשכנע את הבנק לשנות את דעתו. כאשר אתם מגיעים עם יועץ משכנתאות לבנק אתם יכולים להיות בטוחים שהאדם שנמצא איתכם יעשה הכול כדי לעזור לכם. אתם משלמים לו כסף, זה נכון, אך כתוצאה מכך אתם יכולים לדעת בוודאות שיש לו אינטרס אחר ברור – שתקבלו את מבוקשכם בסוף התהליך.

משכנתא למסורבים אפשרית בימינו ולמען האמת ככל שהזמן עובר עוד ועוד זוגות שבהתחלה הבנק סירב לתת להם משכנתא בסופו של דבר מקבלים את ההלוואה הנדרשת להם.

משכנתא למסורבי בנק

משכנתא למסורבים - חברה מקצועית שתלווה אתכם לכל אורך הדרך

תוהים אל מי כדאי לכם להתקשר וממי תוכלו לקבל שירות בכל מה שקשור למשכנתא? אם כך, כדאי שתדעו: חברת מאושרים זו הכתובת הנכונה עבורכם. החברה, שקיימת כבר משנת 2004, תעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר שלה וביחד איתם תוכלו לבנות אסטרטגיה לגיוס המימון שלו אתם זקוקים.

זה שהנדל"ן בישראל מאוד יקר זה נכון אך זה לא אומר שבגלל זה אתם צריכים לוותר על האפשרות לקנות נכס שיהיה שייך רק לכם.

חברת מאושרים עם עובדיה המקצועיים תסייע לכם בכך ואתם מוזמנים להתקשר ולקבוע פגישה עוד היום.