רכישת דירה בפרוייקט יוקרתי כמו הפרוייקטים של חברת גינדי הינה רכישה שללא ספק מצריכה מרוב האנשים מימון, משכנתא. אם יש לכם מספיק הון עצמי ואתם יכולים לעמוד בהחזרי המשכנתא, אין סיבה שלא תקבלו הלוואת משכנתא מהבנק, הבעיה היא שרבים כל כך רוצים כבר להגשים את חלום דירת היוקרה שלהם, כך שלאחר אישור המשכנתא הם לא באמת מתעכבים על הפרטים ולא באמת יודעים מה הם מחזירים וכמה.

לכן, לפני שאתם מוציאים סכומים כל כך גבוהים מהכיס, במיוחד שמדובר בדירות יוקרתיות כמו של גינדי, הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות הוא לפנות למומחים בתחום המשכנתאות על מנת שיסייעו לכם לתכנן נכון את המשכנתא, לבדוק ולהשוות את ההצעות של הבנקים ולשמור על מאזן פיננסי נכון לאורך כל שנות ההחזר של המשכנתא.

ניהול משא ומתן מול הבנק

רבים חושבים כי התנאים הראשונים שהבנק מעניק להם בעת הגשת הבקשה למשכנתא הם תורה מסיני ואין טעם להתווכח או לנסות להפוך את התנאים הללו לטובים יותר, אך זה כלל לא נכון. תמיד ניתן לנהל משא ומתן מול הבנק, ובייחוד אם מדובר במשכנתא גבוהה, כמו זו הנדרשת לקניית דירה בפרוייקט כמו גינדי – למידע נוסף, המשא ומתן הזה יכול לחסוך לכם סכומי כסף רבים ומשמעותיים מאוד.

לכן, חברת משכנתאות מקצועית המעסיקה צוות של מומחים בתחום תוכל ללוות אתכם מול הבנק ולנהל עבורכם משא ומתן עד שתצליחו לסגור משכנתא בתנאים הטובים והמשתלמים ביותר עבורכם.

חסכון משמעותי בדמי המשכנתא

ניהול משא ומתן עם מומחים בתחום, או אפילו רק פגישת ייעוץ על ידי מומחה משכנתאות, אלו הם דברים שיכולים לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים עם השנים בתשלומי המשכנתא. מומחה משכנתאות יכול לקבל את ההצעה שנתן לכם הבנק, לבחון אותה ולבנות עבורכם מסלול נוח וטוב יותר בהתאם להכנסות שלכם, לשינויים עתידיים ועוד.

לכן, אם אתם לא רוצים לגלות בעוד 10-15 שנה כי למרות שאתם משלמים משכנתא בכל חודש אתם עדיין לא קרובים אפילו לסיים עם החזרי המשכנתא, פנו אל מומחה משכנתאות עוד לפני שאתם נוטלים את הלוואת המשכנתא וקבלו ייעוץ שיקצר לכם את תקופת ההחזר ויפחית את סכום ההחזרים החודשיים.

הערכה נכונה של דמי המשכנתא

רבים אשר מגיעים ליטול הלוואת משכנתא מנסים לקבל כמה שיותר, בכדי שיוכלו להקדיש כמה שפחות הון עצמי לטובת רכישת הדירה, או ההפך – הם מנצלים את כל ההון הפנוי שלהם בכדי להפחית את סכום המשכנתא, ובסוף לא נשארים עם מספיק כסף להוצאות הנלוות לרכישת הדירה כמו עורך דין, ריהוט וכדומה.

לכן, מומחה משכנתאות יוכל לסייע לכם להחליט על סכום המשכנתא הנכון עבורכם בהתאם לכל התנאים האישיים שלכם ומחיר הדירה, וכך יאפשר לכם לקחת משכנתא נכונה ומתאימה.