אנחנו מציעים לכם לערוך את הניסוי החברתי הבא, לכו לרחוב ושאלו אנשים מהו החלום הגדול שלהם ומה היו הכי רוצים להשיג. ערכו את הניסוי לא בשביל איזה תובנה מדעית מרחיקת לכת אלא בשביל שתוכלו להבין לעומק את עצמכם ומה אתם הייתם רוצים לקבל. אם כן בחזרה לניסוי שלנו, אתם יודעים מה סביר להניח שרוב האנשים יענו לכם? התשובה היא שחלומם של רוב הישראלים הוא להשיג דירה משלהם. הבעלות על דירה היא חלום המשותף להרבה מאוד ישראלים ואין ספק כי הוא מרכיב משמעותי ביותר אצל רבים. אך כיום (וגם בעבר) לא ניתן לדבר על רכישת דירה מבלי לדבר על משכנתא. משכנתא היא מרכיב משמעותי ביותר ברכישה של כל דירה ורק מתי מעט מצליחים לרכוש דירה ללא משכנתא. ואם כבר אתם לוקחים משכנתא אזי אנחנו ממליצים לכם לקחת ייעוץ משכנתאות לפני הרכישה.

וותק וניסיון – מרכיב מרכזי במומחיות היועץ

עליכם להבין כי ייעוץ משכנתאות הוא הכרחי בעת רכישת הדירה וזאת עקב העובדה כי כל שינוי קטן בריבית שתשלמו על המשכנתא יכול להסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים או אפילו יותר מכך. לכן יועץ אשר יכול להקטין את המשכנתא שלכם או את הריבית שתשלמו עליה הוא דבר בעל ערך אדיר בשבילכם. אחד הדברים שאתם חייבים לתת עליהם את הדעת כאשר אתם בוחרים יועץ משכנתאות הוא הניסיון שלו והידע שלו. עליכם להבין כי ככל שהיועץ יותר מנוסה ויותר ותיק כך סביר להניח כי הוא יצליח להשיג לכם הנחה יותר גדולה וזהו דבר בעל ערך אדיר בשבילכם.

דירות למכירה בנתניה – אל תקנו אותם ללא עזרת יועץ

חשבנו כי יהיה זה נכון לדבר על עיר לדוגמא כאשר אנחנו נוגעים בנושא של קניית דירה ויועץ משכנתאות ועל כן בחרנו לדבר על דירות למכירה בנתניה. סביר להניח כי אם נקנה דירות למכירה בנתניה נעשה זאת באמצעות משכנתא וזוהי נקודה שאתם חייבים לתת עליה את הדעת. אם אתם לוקחים משכנתא בשביל לקנות דירה בנתניה בחרו יועץ אשר יוכל לייעץ לכם לגבי המשכנתא הטובה ביותר בשביל דירה זו. כאשר אתם בוחרים את היועץ אנחנו ממליצים לכם לפנות אל כמה שיותר בנקים ולקבל כמה שיותר הצעות מחיר וכך לבצע את הבחירה החכמה ביותר אשר תענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר שיש.

האם להסתפק בייעוץ של הבנקים?

ההמלצה שלנו אליכם היא בשום פנים ואופן לא להסתפק רק ביועץ של הבנקים אלא גם לפנות אל יועץ חיצוני אשר ילווה אתכם בכל ההליך. יועץ חיצוני ישיג לכם את העסקה הטובה ביותר שיש ויהיה אובייקטיבי בייעוץ שלו כך שאתם תוכלו לסמוך על דעתו ללא כל חשש וללא כל בעיה וכך תבטיחו כי תקבלו את העסקה הטובה ביותר שיש.