החלטתם להקים עסק? כל אחד שמחליט להקים עסק ולצאת לדרך עצמאית מבין כי הדבר כרוך בלא מעט בירוקרטיה וגם לא מעט כסף. לאחר השלב של מאגר לקוחות מגיע השלב הבא –המחשבה על הרווחים ועתיד העסק. במידה ואין לכם את ההון הדרוש על מנת לפתוח עסק או להמשיך לנהל את העסק, ניתן לקבל הלוואה ממקורות מימון.

הבנק לא אישר לכם הלוואה לעסק? הלוואות לעסקים ניתן לקבל באמצעות שורה של מקורות מימון שונים- על כך במאמר הבא.

הלוואות לעסקים - תנאים טובים

 בעת בקשת הלוואה  לעסק יש  להקפיד על תנאים טובים. כיום ישנם מגוון רחב של מקורות מימון המאפשרים קבלת הלוואות לעסקים במסלולים שונים בהתאם לסוג העסק וכן לסוג הנכס.  יש להדגיש כי בעת בחירת המסלולים השונים יש להתייחס לגודלו של העסק- האם מדובר בעסק גדול או עסק קטן. שימו לב כי עסק גדול מצריך התייחסות פיננסית שונה בהשוואה לעסק קטן.

 

השקעה בעסק

קבלת הלוואה לעסקים היא הכרזה על השקעה בעסק לטווח ארוך. בעת קנייה של מקום עבור העסק מדובר בהשקעה לא קטנה ויש לחשוב על מסלול מתאים אשר יאפשר לעמוד בהוצאות החודשיות וגם להמשיך ולתפעל את העסק.

 

יתרונות בקבלת הלוואה

ישנם לא מעט בעלי עסקים אשר זקוקים לקבלת ממון על מנת לצאת לדרך עצמאית או על מנת להמשיך את העסק הקיים.

כעת נביא בפניכם מספר יתרונות בקבלת הלוואה

  • הקטנת הוצאות: בעת נטילת משכנתא ניתן למזער את הוצאות העסק זאת על מנת לחשוב לטווח הרחוק. כך למשל רכישה של נכס תאפשר הוצאות שכירות נמוכות יותר וכן יבטיח כי המקום יתופעל ברמה הגבוהה ביותר.
  • התאמת מסלול: יתרון נוסף בא לידי ביטוי בהתאמה של המסלול העסקי. לשם כך, יש חשיבות רבה להיוועץ עם יועץ עסקי על מנת לבחור את המסלול הנכון.

 

מעוניינים בהלוואה לעסק- אין זה עניין של מה בכך

מעוניינים בהלוואה לעסק? אין זה עניין של מה בכך. נכון, כיום נוח וקל יותר לקבל אשראי לעסקים אך חשוב מאד לדעת מיהו אותו מקור מימון היות ובחירה לא נכונה של מקור מימון עשויה להשפיע על המשך התפתחות העסק בצורה לא חיובית. כך למשל בחירה במשפחה או בחברים כמקור מימון לא נחשבת לבחירה אידיאלית למדי במקרה של סיכון כספים.

 

 חשיבות הליווי המקצועי

בתחילה הזכרנו את חשיבות הליווי המקצועי. אין ספק כי הקמת עסק ויציאה לדרך זה דבר מורכב הדורש התמודדות עם שורה ארוכה של נושאים. ליווי מקצועי עשוי להפחית קצת מהלא נודע ולמצוא מקורות מימון איכותיים. ייעוץ מקצועי של אדם הבקיא באפיקי ההלוואות השונים יסייע להשגת ההלוואה בתנאים הנוחים ביותר תוך קבלת מידע מקיף ממקור מידע מוסמך.