נתחיל עם ציון האמת הפשוטה: בחירה לא נכונה של מתווך נדל"ן עלולה לעלות לכם ביוקר. לכן חיפוש אחר חברת תיווך נדל"ן זו משימה מאתגרת וכדי לצלוח אותה יש לקחת בחשבון את הטיפים הבאים.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להשקיע בנדל"ן ברחובות. ישנן סיבות רבות וטובות לכך, החל בפיתוח אזורי נרחב, דרך גישה לכבישים ראשיים ועד למוסדות לימוד מובילים אשר מושכים אליהם סטודנטים רבים. עם זאת ברחובות, כמו בכל עיר, ישנם אזורים טובים יותר להשקעה, בעוד שאחרים יתגלו כפחות מניבים ועל כן יש לדעת מה עושים. לשם כך, לא פעם עולה הצורך במעט עזרה מקצועית.

בחירת חברת תיווך – הצעד הראשון בדרך אל הנכס

חברת תיווך ברחובות יכולה לספק לכם מענה מקצועי ונקודתי, במיוחד אם פועלת באזור בו אתם מחפשים נכסים. עם זאת יש לוודא כי החברה מייצגת את האינטרסים שלכם ובכוחה לאתר עבורכם את העסקה הטובה והאופטימלית ביותר. היות וקיים היצע נרחב של חברות תיווך נדל"ן ברחובות, עליכם לדעת על אילו פרמטרים לא כדאי להתפשר. בסופו של יום אל לנו לשכוח שלא כל מתווך מוסמך או יכול לנהל עסקת נדל"ן עבורכם ולכן עליכם לבחור נכון, בעזרתם של הטיפים הבאים.

השאלות שחשוב שתשאלו

כדי למצוא חברת תיווך אשר תענה על הצרכים שלכם, עליכם לדעת לשאול את השאלות הנכונות כבר במעמד המפגש הראשוני. בין השאלות אותן עליכם לשאול:

האם יש למתווך אישור ורישיון לעסוק בתחום? (לא להתבייש, אפשר גם לבקש לראות)

אילו שירותים יציע לכם המתווך ובאילו פעולות הוא ינקוט כדי לקדם את האינטרסים שלכם?

האם יכול להפנות אתכם ללקוחות עבר אשר ימליצו על שירותיו בתחום?

מהו הסכום אותו גובה בעבור שירותיו ומה כלול במחיר?

באילו דרכים תוכלו לפקח על עבודתו ולהיווכח כי אכן מקדם אתכם לכדי ביצוע עסקה במהירות המרבית?

תמיד יהיה לכם את גוגל

יש לציין כי כיום ישנם אמצעים טכנולוגיים מתקדמים באמצעותם ניתן ללמוד על מוניטין של מתווך כזה או אחר. לכן אם הגעתם לחברת תיווך נדל"ן וברצונכם לבדוק את מידת אמינותה ואת שביעות הרצון מפעילותה, תמיד תוכלו לערוך עליה חיפוש ולבחון את האזכורים שמופיעים. יש לציין כי לרוב מתווכים פועלים באופן עצמאי ועל כן אין עליהם פיקוח, לכן חשוב כי תבקשו לראות רישיון ושלא תתביישו ליצור קשר עם לקוחות קודמים כדי לקבל חוות דעת על השירותים שהמתווך מציע. כמו כן, מוטב כי תסמכו על האינסטינקטים שלכם ועל הרושם הראשוני שהמתווך יוצר.

טיפ אחרון לסיום: בשום מקרה, אל תשאירו דברים פתוחים. לפני מעמד חתימה על חוזה בלעדיות וודאו כי שני הצדדים רואים עין בעין ומסכימים על כל הפרטים, ולו גם על הפרט הקטן ביותר.