במידה והחלטתם שזו העת לבנות את הבית שתמיד חלמתם, אז ראשית, מזל טוב! החלטה זו היא שלב משמעותי בחייכם שלב שבו אתם למעשה תעברו לבית שילווה אתכם בשנים הבאות, לא עוד שכירויות, לא עוד בעלי בית, אתם בעלי הבית!

אבל רגע אחד לפני שאתם יוצאים לדרך, חשוב שתדעו לבצע את המעבר הזה באופן נבון ואחראי. סביר להניח שאתם נעזרים במשכנתא וחשוב להכיר את העולם הזה שלא נזקקתם לו קודם.

חברה לייעוץ משכנתאות

אתם הולכים לשים את מיטב כספכם שחסכתם שנים רבות בעבודה קשה, חשוב שיהיה מי שייתן לכם את הייעוץ והסיוע המהימן ביותר! חברהשמייעצת ומלווה כל מי שמבקש לקחת משכנתא. מטרת חברה זו היא לפעול באופן הכי מקצועי ואובייקטיבי למען כל לקוח שבא להסתייע בה, חברה שיש להצוות מהימן ומרשים שמורכב מבנקאים, יועצי משכנתאות, כלכלנים ועוד. צוות זה יבנה אתכם תמהיל נכון לצרכים האישיים שלכם ויעזור לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר עבור המשכנתא שלכם. מדובר בניירת רבה ובטפסים רבים שלא תמיד הלקוח מבין ויודע מה נכון לו, חברה בעלת ניסיון שמכירה את עולם המשכנתאות על בוריה, היא תוכל לבצע עבורכם את כל הפעילות הבירוקרטית והסבוכה סביב נטילת משכנתא, כולל הנפקה שלכל האישורים הנדרשים.

צעד אחר צעד

כדי לבנות את בית חלומותיכם, מומלץ לאחר נטילת המשכנתא להמשיך צעד אחר צעד עם שיקול דעת רב בכל שלב, כך תמנעו מעצמכם טעויות רבות, הוצאות מיותרות וביטחון לאורך כל הדרך. 

תכנון - כמו בכל דבר שאתם עושים, תכנון הוא השלב שעושה סדר וממרכז את העניינים. הוא גורם לכם לפעול באופן יעיל וחסכוני. כדאי שתדעו מראש מה מספר החדרים שאתם צריכים בתוכו, איך כל חלל מחולק ואיפה כל חדר וחדר נמצא, זאת ברמת הסקיצות כמובן. לשם כך מעצבי פנים מומלצים יוכלו לסייע לכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך.

עיצוב פנים - גם בעיצוב הפנים חשוב שתתנו את הטון שלכם בהתאם לחלל כמובן. מעצבת פנים תוכל לקחת את הרעיונות והרצונות שלכם ולמקסם אותם לפי התנאים בבית ולהוציא מהם את המיטב, בעזרת חומרים מקוריים ונכונים ורעיונות עיצוביים.

ליטוש אחרון - לבנות בית זה לא סיפור מהיר ופשוט לאחר כל התכנונים עוד בשלב העיצוב תצטרכו לבדוק כל פרט ופרט ובמידה ויש משהו שאינו נראה לכם זה בדיוק הזמן לתקן ולשנות, אחרי שהכול גמור יהיה קשה ומאוד לא חסכוני לשבור קיר או לעצב מחדש דברים שכבר קובעו מראש.

רכישת רהיטים - זה שלב מהנה ואפילו מרגש במיוחד, שלב אכלוס הריהוט. אתם הולכים יחד עם המעצב לבדוק ריהוט יפה ושיתאים לכם. ריהוט שעליו תוכלו להתפנק סוף כל סוף, אם זה בישיבה או רביצה בסלון או בחדר המיטות שלכם. כדאי לבדוק ולהשוות מחירים של הריהוט, אבל קחו בחשבון שריהוט מסוג זה קונים אחת ל.. וכדאי שהוא יהיה מיוחד, עמיד וחזק ויתאים לצרכים שלכם ולטעם שלכם לאורך זמן.