אם היה אפשר לפצל את עם ישראל לשתי קבוצות מדויקות שאין עוררין עליהן, אלו בדיוק הקבוצות שהוא היה מתחלק אליהן. שאלת השאלות, ולכל אחד יש תשובה מפורטת, מגוונת והכי מתסכל, נכונה. כי בתכלס זו לא שאלה של כן או לא, יש כן הרבה פרמטרים שמשתנים בהתאם לנסיבותיו של כל אדם ואי אפשר לומר שמה שמתאים לי, בהכרח יתאים לו. אלו שמדברים בעד המשכנתא יאמרו כי זו השקעה לטווח הארוך, בסופו של התהליך הנכס יהיה שלי, וזו לא "זריקת כסף לפח". מצד שני, אלו שידברו בעד השכירות יאמרו שזו עסקה לא מחייבת, תמיד ניתן לשדרג ולהחליף את הדירה והסיכוי ליפול ולאבד את הנכס עוד לפני שסיימת לשלם עליו הוא אפסי. אז מה היא באמת התשובה הנכונה? אנחנו חושבים שאם אתם לוקחים משכנתא, היא חייבת להיות מותאמת אליכם כמו כפפה ליד וחובה על הנכס להיות אטרקטיבי ומיוחד, כזה שגם תוכלו להרוויח ממנו בעתיד אם תרצו להשתדרג ולמכור.

 

איך לקחת משכנתא בצורה הנכונה?

 

חשוב קודם להחליט על נכס שישרת אתכם ויתאים לצרכים שלכם, רק לאחר מכן תוכלו להתפנות למשימת המשכנתא האימתנית. יש כל כך הרבה פרויקטים שמציעים דירות מיוחדות, אבל בתכלס כולם אותו הדבר. אם אתם כבר בשלב בחיים שאתם מתכוונים לקחת משכנתא ולהתחייב, תדאגו שזה יהיה על הנכס הטוב ביותר עבורכם, במיקום הטוב ביותר ובסביבה הטובה ביותר. ערכנו סיור בכפר הים חדרה, מקום מדהים ובתנופת פיתוח אדירה. הבנייה שנמצאת בסמיכות לים, הופכת את האזור למושלם! ואם מגוון דירות וסגנונות שונים, כל אחד יכול למצוא את מקומו ואת הפינה המיוחדת שלו. אחרי שבוחרים את הנכס, מתחילים במלאכת המשכנתא, יש הרבה דברים שעליכם להבין עוד לפני שאתם מגישים את הבקשה. דבר ראשון, אף פעם אל תעשו את זה לבד, אם המקצוע שלכם הוא לא יועץ משכנתאות, אין שום סיבה שלא תפנו לאחד כזה. יועץ משכנתא יוכל להכווין אתכם ולייצר עבורכם את התכנית האידיאלית והמושלמת ביותר עבורכם.

 

זה נשמע קצת מסובך ואפילו קצת מפחיד

 

כמו בכל מהלך גדול בחיים, הרגשות מעורבים בפחד, חשש ואדרנלין. זו העסקה הגדולה ביותר שתעשו בחייכם ואתם חייבים להבטיח שהיא תהיה מוצלחת ומתאימה לכם. קודם כל אתם חייבים לערוך סיור ובדיקה מקדימה, לבדוק ורק אז לבחור את הנכס. בכפר הים חדרה תוכלו להתרשם ממגוון נכסים רחב, סגנונות בנייה שונים וכולם בסטנדרט גבוה, באמצעות סיור מקדים תוכלו למצוא את הנכס המושלם ביותר עבורכם, על פי הצרכים ולא פחות חשוב, התקציב שלכם. לאחר מכן אתם תנו ליועץ המשכנתא שלכם את כל הנתונים שלהם הוא זקוק בכדי להכין את התכנית שלכם. אנו ממליצים לאחר הרכישה, להישאר בקשר שוטף עם הקבלן ולבדוק את קצב ההתפתחות של הפרויקט. נסו לבצע מספר סיורים במהלך הבנייה ולעקוב מקרוב אחר ההתפתחות. בכפר הים חדרה תוכלו לבקר את הפרויקט וליהנות במקביל מטיול רומנטי בטיילת עם נקודות תצפית מרהיבות לעבר החוף.