כיום חלומם של לא מעט ישראלים הוא לזכות בדירה עם ארבע קירות משלהם. מה שנראה כזכותו של כל אדם, הפך לחלום שעבור לא מעטים אינו בר מימוש. תשמחו לגלות, שתוכלו לזכות בחלום הדירה שלכם גם מבלי שיש לכם את כל הסכום הנדרש, ועוד במזומן, ותוכלו להנות משירות משכנתאות בתנאים מועדפים. כיום, ישנה מגמה הולכת וגדלה של אנשים החוברים יחד לטובת לקיחת משכנתא בקבוצה. קבוצות הצרכנות מצליחות להשיג תנאים טובים ונוחים יותר, מאשר אלו המבקשים לזכות לבדם כאדם פרטי במשכנתא. שניים חזקים יותר מאחד, ובעת שמדובר על קבוצה שלמה – הרי שמדובר על כוח בלתי מנוצח המצליח להשיג תנאים נפלאים לדורשים בשירות.

משכנתא בקבוצה – מה באמת יוצא לכם מזה?

כשמדובר על משכנתא בתנאים מועדפים, מדובר לא על אחת על משכנתא בקבוצה. כיום, יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות הרבים שבמשכנתא שכזו, ועל כן בוחרים להצטרף אל קבוצה – כל הדרך אל הגשמת חלום הדירה. בעת שאתם חוברים אל קבוצה שכזו, אתם בראש ובראשונה כוח קבוצתי. מעבר לכך, אתם זוכים לקבל תנאים מטיבים ומקלים יותר במשכנתא, לרבות אחוזי הריבית שכל אחד מכם יצטרך לשלם. כמו כן, בעת שאתם מתארגנים כקבוצה מסודרת ועושים זאת דרך חברה איכותית ומנוסה, דואגים לכם לתנאים נפלאים, בהם כל אחד יחזיר את עלות המשכנתא בכל חודש על פי היכולת הכלכלית שלו. אתם קבוצה, זוכרים? הכוח שלכם כקבוצה גם בא לידי ביטוי בחיסכון אדיר בזמן שלכם ובגיחות שונות לטובת בריקורטיות מתישות.

לא מפחדים יותר מהמילה משכנתא

בעת שאתם פונים ככוח יחיד אל הבנק לטובת קבלת המשכנתא, לעתים אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים וחסרי שביעות רצון בעקבות ריבוי המסלולים, הריביות והקשיים שמרעימים עליכם בבנקים. עם קבוצת משכנתא, אתם פונים לקבלת משכנתא ככוח חזק, שיכול להתעמת ולהתמקח כקבוצה, ולא כיחיד בודד. לבסוף, תזכו לקבל תנאי משכנתא נוחים ומתאימים לכם. ממש כמו רעיון קבוצות הרכישה, כאן אתם נהנים מקבוצת משכנתא שהינה אבן הפינה בדרך אל חלום הדירה שלכם.

וכעת – כל שנותר לכם, הוא רק לעבור לדירה החדשה

זהו, לאחר שלקחתם את המשכנתא, כל שנותר לכם הוא רק לארוז את החפצים שלכם ולעבור אל הדירה החדשה. על מנת לדאוג שהמעבר שלכם יתבצע בקלות, מבלי שתחושו כאבים בעקבות הרמה של משקלים כבדים ומבלי לחוש בלחץ בעקבות לוחות זמנים צפופים – עליכם להסתייע בשירות של הובלות דירה. אפשר לומר שמדובר על שירות מהפכני, שבעלדיו היה עליכם לבצע סבבים רבים אל הדירה החדשה עם כל התכולה של הבית הנוכחי. בעזרת שירות של הובלת דירה, אתם מבטיחים לעצמכם כניסה ברגל ימין אל הנכס החדש שלכם, ופתיחת הפרק החדש בחייכם בהתרגשות רבה ועם ארגזים שכל שנדרש מכם לעשות – הוא רק לפרוק אותם.