חולמים על בית פרטי עם גינה בה תוכלו לשבת עם הילדים, החברים ובני המשפחה? לא תאמינו, אבל החלום שלכם יכול להתגשם באמצעות משכנתא לבניית בית נוחה, אותה תשלמו בתנאים טובים לאורך השנים. כל עוד מדובר בבניית בית פרטי, יש להמציא אישורים שונים לשם נטילת משכנתא מאלו, שנדרשים רוכשי הדירות להמציא ובין היתר, יש להציג את סך האישורים הסופיים והתוכניות המפורטות הקשורות לתהליך בניית הבית, הצגת מסמכים המעידים על שכירת שרותיו של קבלן מבצע, של מפקח בנייה ושל אנשי מקצוע נוספים הנדרשים לשם בניית וילה או בית פרטי. במילים אחרות, על מנת ליטול משכנתא לבניית בית בתנאים נוחים, יש להציג את הדרישות המבוקשות לבנקים המלווים.

משכנתא לבניית בית - וילה עם גינה

אחד הקשיים לנטילת משכנתא לבניית בית, הוא ההתמקחות אל מול הבנק, מתוך רצון לא רק לקבל את ההלוואה המבוקשת, אלא לקבל אותה בתנאים טובים ככל האפשר ולשלם ריביות הוגנות תמורת ההלוואה. אין ספק כי תחושת האי שוויון מורגשת ברגע בו אתם יושבים מול עובדת הבנק, אך בעידן בו לצרכנים יש כוח והם משתמשים בו, כדאי שתכירו גם אתם את היכולת ליטול משכנתא מתוך קבוצה אשר יוצרת כוח צרכני מול הבנק. קבוצת משכנתא לבניית בית, בה מספר אנשים יחד מגיעים לבקש את ההלוואה, מקנה ל-מבקשי המשכנתא לבניית בית לחוש תחושת שוויון אל מול הבנק ועצם תחושה זו, ניתנת לכם היכולת לדרוש את המגיע לכם בהתאם להשקפת עולמכם.

ההוצאות גדולות אך למשכנתא אסור לחנוק אתכם

בבואכם לבנות את בית חלומותיכם, עליכם לקחת בחשבון הוצאות רבות וביניהם תהליך בניית המבנה, עיצוב הגינה, פניה אל עיצוב בתים, רכישת ריהוט גן ועוד. כל אחד מאפיקים אלו ידרוש מכם להוצאה כבדה יותר אותה חשוב לכלול בבקשת ההלוואה דהיינו המשכנתא. כך או אחרת כאשר אתם עתידים לבקש הלוואה לבניית הדירה, חשוב לכלול בבקשה לא רק את העלות הנדרשת לבנייה עצמה אלא גם את ההוצאות הנלוות לרבות וכמור ריהוט גן או ריהוט למרפסות בהתאמה לבנייה אותה אתם מתכננים, רכישת מערכת ישיבה, דהיינו פינת ישיבה נוחה לגינה אותה אתם מטפחים וכמובן הריהוט לביתכם. ככל שתצליחו להיות ערוכים ומוכנים בדיוק רב יותר להוצאות אותן אתם עתידים להוציא בתהליך ובסיום הבניה, כך תצליחו להימנע מלחצים כלכליים מיותרים. תכנון המשכנתא הוא צעד חשוב מאוד בדרך אותה אתם סוללים לעצמכם. נקודה חשובה בכל הקשור למשכנתא הן הריביות אותן תשלמו לאורך השנים. חשוב לזכור כי משכנתא לבניית בית משולמת לאורך זמן (בין 15 ועד 30 שנים) ועל כן על הריביות להיות מחושבות בהתאם תוך שאתם מצמצמים את העלות ככל הניתן.

לסיכום – על מנת ליטול משכנתא לבניית בית פרטי, יש להיערך לכך בהתאם ואם יש ביכולתכם להתאגד עם מספר רב של אנשים באותו המעמד והצורך שלכם, הרי זה משובח ויתכן שתצליחו ליטול משכנתא בתנאים טובים יותר.

לקבלת מידע נוסף אודות ריהוט גן, כנסו כעת: https://www.balcony-garden.co.il/