מה זו משכנתא לצורך שיפוץ דירה?

במרבית המקרים כאשר אנו שומעים את המילה "משכנתא" אנו מבינים כי מדובר על הלוואה גדולה לצורך רכישה נכס נדל"ן וכידוע בישראל במרבית הפעמים רכישה של דירה חדשה, בדרך כלל לזוגות צעירים, אם זאת ישנם משכנתאות נוספות הקיימות בשוק וכאשר נרצה לבצע שיפוץ גדול לדירה כאשר אין בידנו את סכום הכסף הנדרש נצטרך לבצע משכנתא אשר נקראת במונח של הבנקים – משכנתא לכל מטרה.

מה אפשר לעשות באמצעות משכנתא לכל מטרה?

אז אין בידרכם את סכום הכסף הדרוש לכם על מנת לבצע שיפוץ דירה ואתם כבר בעלים של הנכס כמובן, תוכלו באמצעות משכנתא לכל מטרה לבצע משכון של הדירה שנמצאת בבעלותכם ולקבל בתמורה הלוואה של כ-50% משווי הנכס (כמובן שכל זה בתנאי שאין משכון קודם לדירה זו).

מה קורה במידה ואני עדיין משלם משכנתא על הדירה?

אז כמו מרבית הזוגות אתם בעלים של דירה, אך את המשכנתא שלכם עדיין לא סיימתם לשלם ואתם רוצים לבצע משכון של הדירה על מנת לבצע שיפוץ לדירה עצמה, האם ניתן עדיין לעשות זאת? באופן חד משמעי – כן, אך יש תנאי לכך. נניח ששווי הדירה שלכם הוא כ-2 מיליון שקלים ונותר לכם לשלם למשכנתא עוד סכום של כחצי מיליון שקלים, ז"א שתוכלו לקבל משכנתא לכל מטרה פחות הסכום שנותר לכם לשלם, בעצם יש לכם כרגע נכס בשווי של 1.5 מיליון שקלים ובעבורו תוכלו לקבל משכנתא של 50% מהשווי שלו שזה בעצם 750,000 שקלים בלבד.

תנאי משכנתא לצורך שיפוץ דירה

התנאים אשר מקבלים בעבור "משכנתא לכל מטרה" הם תנאים שאינם טובים כמו רכישה של דירה חדשה וכמובן לא כמו התנאים שזוג צעיר מקבל כאשר הוא רוכש דירה חדשה בפרויקטים המוזלים, אך אם זאת עדיין ניתן לעשות זאת נכון ולעשות צעד כלכלי חכם ומשתלם ביותר. כאשר אם באמצעות שיפוץ הדירה תעלו את שווי הנכס שלכם ותמכרו אותו – תוכלו להחזיר את המשכנתא הקיימת שלכם וגם להרוויח על שיפוץ הדירה שלכם.

הטיפ שלנו – עשו זאת נכון

בכל הקשור אל שיפוץ דירה, לא מדובר על סכום כסף קטן ומבוטל וחשוב לעשות זאת בצורה הכי נכונה שאפשר, למרות שאתם מקבלים משכנתא עם סכום כסף גדול, זה לא אומר שצריך לבזבז את כל הסכום, אנו מזמינים אתכם להיכנס לכאן ולהזמין שיפוץ דירה מקצועי במחירים מעולים ומשתלמים במיוחד, ע"י קבלן שיפוצים מקצועי בעל המלצות רבות ומחירים הוגנים.

משכנתא למטרת שיפוץ

כמה מילים לסיכום,

אם מדובר על שיפוץ דירה לצורך עליית שווי הנכס, לקיחת משכנתא לכל מטרה זה צעד כלכלי נכון ונבון לעשות כאשר עושים זאת עם חברה מקצועית ואמינה, כיום ניתן למצוא המון זוגות צעירים שעושים זאת וגם מבוגרים יותר ושווי הנכס שלהם עולה פלאים לאחר השיפוץ, עשו זאת נכון וחכם.