אם אתם מחפשים הלוואת משכנתא, אך לא מוצאים בדיוק את הגוף הפיננסי המתאים לכך. באינטרנט תוכלו לעשות זאת ובגדול! חברות הלוואות חוץ בנקאיות רבות מאפשרות ללקוחותיהם לקחת הלוואה עבור משכנתא בסכומים שונים, לרוב עד 750,000 ₪.

אם הגעתם לכאן, זו מהסיבה הפשוטה שאתם מעוניינים לקנות בית חדש משלכם וללא סיבוכים מיותרים, אך סכום המשכנתא מהבנק לא מאפשר את הסכום המלא על הבית ולכן אתם זקוקים להכנסה צדדית כדי לסיים את התהליך. בתהליך קנייה או בנייה של בית, צריך לקחת בחשבון את כל ההוצאות הנלוות: שיפוץ מחדש של הדירה, תשלומים התחלתיים ונלווים, ריהוט חדש וכ'ו.
לכן, עדיף לעשות בדיקה מעמיקה בנושא ולחשב את כל ההוצאות יחדיו ולאחר מכן לקחת מהגופים את הסכום המדויק למשכנתא שצריכים.

מסלולי משכנתאות

הלוואות משכנתא ידועות בריביות הנמוכות עבורן מהסיבה הפשוטה, שהסכום שאתם מקבלים הינו גבוה.
להלוואה עבור משכנתאות ישנם מספר מסלולים :

  • הלוואות משכנתא בריבית קבועה (לא צמודה למדד)
  • הלוואות משכנתא בריבית קבועה (צמודה למדד)
  • הלוואות משכנתא בריבית משתנה (צמודה למדד)
  • הלוואת משכנתא בריבית משתנה (לא צמודה למדד)
  • הלוואת משכנתא בריבית פריים
  • הלוואת משכנתא צמודה למטבע חוץ
  • משכנתא בהלוואת בלון

כל המסלולים הנ"ל, מדברים על סוגים שונים של הלוואות עבור משכנתא והלקוח בוחר איזה מסלול לקחת, כמובן שהבחירה היא עם ייעוץ של יועצים פיננסים המומחים בתחום.

ישנן חברות מעולות המעניקות הלוואות חוץ בנקאיות בדיוק עבור מטרה זו בתנאים מעולים ובהתאם לפרטי החשבון שהם מבקשים מהלקוחות.

תוך כמה זמן נוכל לקבל את המשכנתא?

לזמן קבלת המשכנתא יש חשיבות גדולה, יש אנשים אשר מעדיפים לקחת חודש לפני ההגעה לדירה את המשכנתא, בכדי לשלם את הריביות לפני, כדי שבעתיד לא יהיו סיבוכים עם הריביות והתשלומים. יש כאלה שמעדיפים עד שבוע לפני המעבר לקחת את המשכנתא. בעיקרון, אפשרי לקבל משכנתא ממספר חברות ובנקים תוך מספר ימים בודדים. אתם יכולים גם להכנס באינטרנט לפורום משכנתא מוביל שיוכול לסייע לכם בהחלטה מהירה יותר

לפני ההחלטה על  קבלת משכנתא, יש לבצע השוואה מבין כמה חברות המציעות אותה.
ההשוואה תתבצע לפי מספר קטגוריות: גובה הריבית, משך זמן המשכנתא, חברה מוכרת/ידועה (מפרסת בעיתון, בטלוויזיה, אתר אינטרנט משלהם ומדוברת באתרים גדולים אחרים), שירות מהיר ומקצועי והכי חשוב, בחירת חברה אשר מציעה לכם לבחור לבד את התנאים שאתם חושבים שהכי טובים עבורכם בתוספת ייעוץ כלכלי נכון.