רכישה של דירה אינה דבר של מה בכך. מדובר על החלטה שיש לקבל בכובד ראש, וכמובן לגייס עבורה מימון מתאים. חלק חשוב בבחירת נכס למגורים הוא זיהוי הפוטנציאל הגלום בו. פוטנציאל כלכלי הנובע הן מבחירת נכס באזור מגורים איכותי והן מהיכולת להשביח את הנכס ולהעלות את ערך הדירה בכמה וכמה דרכים.

שדרוג קירות הדירה

אחת מהדרכים לשדרג דירה אשר רכשתם היא באמצעות שירות צביעת דירה מקצועי. פניה לחברה אשר מתמחה בעיצוב קירות תוך שימוש במגוון אלמנטים דקורטיביים וחומרי צבע איכותיים. צביעה של הדירה יכולה להשביח את הנכס בעשרות מונים, להפוך אותה ייחודית ומעוצבת, הן לצורך מגורים והן לצורך השקעה. קירות דירה הצבועים בצורה איכותית ובגימור מושלם יוצרים בכל חלל הדירה מראה יוקרתי.

שיפוץ חדרי הרחצה

אלמנט נוסף באמצעותו ניתן להשביח את ערך דירתכם ולהתאים אותה באופן מושלם לצרכים היא ביצוע שיפוץ בחדרי הרחצה. שיפוץ אמבטיה קומפלט וחידוש חדר הרחצה בסגנון המתאים לכם יעניק לכל הדירה מראה חדש לחלוטין. כיום ניתן לשדרג חדרי רחצה במגוון אפשרויות, הכוללות החלפה של הריצוף, החלפת אמבטיה או מקלחון, הוספת אלמנטים דקורטיביים, יצירת חיפוי דקורטיבי על הקירות, והרכבת מוצרי פרזול איכותיים.

עבודות גבס

כיום נעשה בדירות רבות שימוש נרחב בגבס לצורך עיצוב. הגבס חומר אשר קל מאוד לעבוד ולעצב בעזרתו מגוון רחב של אלמנטים בעיצובים מרהיבים. נישות גבס דקורטיביות, קירות מחיצה, מסגרות, מזנונים, ספריות, ועוד. עיצוב באמצעות גבס יאפשר לכם לשנות את מראה הדירה ולהפוך אותה לנוחה יותר, פונקציונאלית ובעלת מראה דקורטיבי.

אבזור הדירה

השפעה גדולה נוספת על מראה הדירה נוצרת מבחירת ריהוט איכותי ופרטי אקססוריז מעוצבים. בעת בחירת הרהיטים חשוב לבחון את גודל הדירה, ולתכנן מראש אילו פריטים בכוונתכם לכלול. לאחר רכישת הריהוט המרכזי תוכו לשלב בדירה מגוון חפצי נוי, שיעניקו סגנון עיצובי ייחודי לפי טעמכם.

מימון לרכישת דירה

כיום מרבית האנשים אינם יכולים להרשות לעצמם רכישה של דירה ללא גיוס מימון לנושא. אחת האפשרויות העומדות לרשות ציבור רוכשי הדירות היא לקיחת משכנתא – הלוואה לצורך רכישת הדירה. קיימים מספר מסלולי משכנתא, וחשוב להתייעץ עם גורם מקצועי כמו חברה לייעוץ משכנתאות, על מנת לבחור את מסלול המשכנתא המשתלם ביותר, בהתאם ליכולת ההחזר החודשית שלכם. משכנתא מאפשרת רכישה מידית של דירה תוך החזר ההלוואה ברמה החודשית לתקופה ארוכה.

ניהול פרויקט בשלבים

כאמור ישנן כמה אפשרויות להשביח דירה אשר נרכשה על ידכם, וחשוב ליצור תוכנית מסודרת ליישום השינויים. אם בכוונתכם לערוך שיפוץ בדירה, תכננו מה ייכלל במסגרתו ומה גובה התקציב שתרצו להשקיע בנושא. אם אין בידכם תקציב מיד לאחר רכישת הדירה לבצע גם פרויקט שיפוץ בה, תוכלו ליצור שינוי משמעותי ביותר באמצעות צביעת דירה איכותית ומקצועית.

ביטוח דירה 

עכשיו כשרכשתם דירה מגיע לכם מזל טוב. חשוב לאחר השיפוץ ועבודות הגבס של הדירה לחשוב גם על היום אחרי שנכנסים לדירה. ביטוח דירה יכול לתת לכם ראש שקט בעתיד הלא ידוע. אסונות או גניבות חשוב לבטח את דירתכם כדאי לשמור גם על הנפש וגם על הרכוש.